SON DAKİKA
26 Nisan 2019 00:43

SON HABERLER

İstanbullu Gelin dizisinde Adem için, yeni bir sınav başlıyor!

Star Tv’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin 72. bölüm fragmanı ekrana geldi.
Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin oynadıkları dizinin yeni bölümünde Dilara ve Adem’in bebeklerinin doğumu, Boranlar’a da büyük bir heyecan getiriyor.

Adem, bebekle birlikte aileye de yeniden girme heyecanını yaşıyor. Kardeşleriyle uzun süre sonra yeniden bir araya gelen ve Boranlar’a tekrar kabul edilme süreci yaşayan Adem, duygu karmaşası içinde.

Esma ise boş durmuyor ve bir türlü güven duyamadığı Adem’i, bu kez çocuğunun doğmasından sonra bazı şeyleri yeniden düşünmeye davet ediyor.

Tüm ailede bebek heyecanı sürerken, Adem de yeni hayatında yeni bir sınav vermenin telaşında…

İşte İstanbullu Gelin 72. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Boran Konağı’nda yeni bir dönem başlıyor.

Esma’nın hastalığı ve İpek’in gidişi sonrası konakta yeni bir dönemin başladığı hissedilmektedir. Fikret, Adem’le aldıkları karar nedeniyle kendisini güçlü hissetmektedir, pes etmeyecektir. Adem ile Güneş’in ilişkisinin ciddileşme adımları attığını fark eden Dilara gittikçe yalnızlaşmaktadır. Süreyya’nın konaktaki hakimiyeti durumların getirisi olarak artarken, Esma’nın kırılması ise konağın içerisinde soğuk rüzgarlar esmesine neden olur. Faruk, Fikret’in tekrar Adem ile yakınlaşıp iş yapacağını öğrenince önemli bir karar aşamasına gelir.

İlgili Haberler