SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 03:37

SON HABERLER

İstanbullu Gelin dizisinde Osman’ı fena ti’ye alacaklar!

Star TV’de yarın akşam 77. bölümü ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinde Boran kardeşler, meyhaneye kafa dağıtmaya gidiyor.

Osman’ın konakta çalışan Anastasia’ya aşık olmasını ti’ye alan Boran kardeşler ve Akif, geceyi bu sohbetle daha da eğlenceli hale getiriyor.

Bu arada Esma Hanım’a Süreyya’nın “Beni İstanbulluyum diye istemedin, Bade’yi çalışan diye. Şimdiki hem yabancı, hem çalışan” şeklindeki ironik sözleri dikkat çekiyor.

Boranlar meyhanede eğlenirken eşleri de sürpriz yapıp mekana geliyorlar. Bol kahkahalı gecede Süreyya ve Faruk’un aralarındaki kırgınlıklar dağılacak mı hep birlikte izleyeceğiz…

Süreyya ve Faruk Arasında Buzlar Eriyecek mi?

Süreyya konakta daha önce hiç yaşamadığı duygularla mücadele ederken Faruk da iş yoğunluğuna sığınır. İpek, ailesi için harekete geçerek Okan’la görüşür, her şeyin bir yanlış anlaşılma olduğu konusunda Okan’ı ikna eder. Okan şirketten ayrılır.

Özgür’ün durumu iyiye gitmektedir, arkadaşının yaptığı hata nedeniyle kendisini suçlu hissederek harekete geçer ve Süreyya ile görüşür. Bu sırada Emir okuldaki bir gündem nedeniyle babasına ulaşmaya çalışmaktadır fakat Faruk’un yoğunluğu buna izin vermez. Emir’in yurt dışına eğitime gitme kararı Faruk’un hayatında önemli değişimlere neden olacaktır.

İlgili Haberler