Ana sayfa Dizi Haberleri İstanbullu Gelin yeni bölümde Süreyya normale dönüyor! Konağa müjdeli bir haber gelecek!

İstanbullu Gelin yeni bölümde Süreyya normale dönüyor! Konağa müjdeli bir haber gelecek!

tarafından zk zk

Star TV’de Cuma akşamı 82. bölümü yayınlanacak olan İstanbullu Gelin dizisinde, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrendikten sonra depresyona giren Süreyya, normale dönmeye başlayacak.

Aslı Enver, Özcan Deniz ve İpek Bilgin’in başrollerinde oynadıkları dizide, ailesi tarafından çok da istenilen bir çocuk olmadığını, anne ve babasıyla ilgili tüm anılarının aslında sadece hayalleri olduğunu, komşu Fatma teyzenin yanında büyüdüğünü, annesinin günlüğünde ‘keşke doğmasaydı’ sözleriyle istenmeyen çocuk olduğunu anlayan Süreyya, geçtiğimiz bölümlerde adeta yıkılmıştı.

Televizyongazetesi/Detay – Süreyya’yı asıl şoka sokan ise annesi ve babasının öldüğü kazada teyzesinin de olduğu, onun yaralı kurtulup, kendisini alıp, ailesinden kalan her şeyi satıp gittiğini öğrendi.

Daha da fenası teyzesine gidip hesap sorduğunda, aslında peşinde tefeciler olduğunu ve kendisini öldürmeye çalışırken içinde bulundukları aracın kaza yaptığını anlattı Senem. Teyzesinin bu itirafı üzerine Süreyya daha da büyük bir depresyona girdi.

İstanbullu Gelin yeni bölümde Süreyya normale dönüyor! Konağa müjdeli bir haber gelecek! 7

Ancak Faruk, Esma ve tüm aile, ona restaurantın bahçesinde çok özel bir gece hazırlayarak, ailesi olduklarını, onun için ne kadar değerli olduklarını hatırlattılar. Süreyya, sevilip sarıldığını anladığında bir nebze olsun geçmişi unutup geleceğe bakmaya başladı.

Yeni bölümde Süreyya’yı o depresyonundan kurtulmuş göreceğiz.

Bu arada konağa bir de bebek müjdesi geliyor! Konağın vazgeçilmez çalışanlarından Gülistan’ın hamile olduğu öğreniliyor. Nazif bu haberi duyunca kendisini kaybediyor. Tüm konak sakinlerinin mutlulukla karşıladığı bu haberle birlikte Boranlar’ın eski huzurlu günlerine dönmeye başladıkları da görülüyor.

Esma Hanım, hastalığı daha da ilerlemeden oğullarının mutluluğunu görüp büyük bir huzur yaşıyor.

Bu arada Süreyya’nın da bir kaç bölümdür atlatamadığı üzüntüsünü yenmeye başladığı görülecek.

Son bölümde neler oldu?

Süreyya, geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacak

Süreyya, karşılaştığı geçmişiyle yüzleşmekte zorlanır. İçine kapanan Süreyya, Faruk ile bile duygularını paylaşmak istememektedir. Esma ve Garip şirkete gittiklerinde Adem ve Fikret’in yeni düzeni olan Happy Friday’e denk gelir ve onları sorumsuzlukla suçlar. Dilara ve Mert’in ilişkisi ise sınavlarına devam etmektedir. Açılış hazırlıklarıyla ilgilenen Faruk Süreyya’nın durağanlığını restoranla bağlantısı olduğunu düşünür. Süreyya ise geçmişi deşmeye devam eder ve hiç beklemediği bir sırla daha karşılaşır.