SON DAKİKA
24 Haziran 2019 14:48

SON HABERLER

Kadın dizisinin Şirin’ini bile özlettiler! Seray Kaya’nın takipçisine yanıtı güldürdü!

Televizyongazetesi/Analiz
Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinin çekimlerinin hala başlamaması izleyiciyi iyice sabırsızlandırıyor!

Uzun süredir yeni sezonla ilgili hiç bir haber alınamayan diziden müjdeli haber geçtiğimiz günlerde Özge Özpirinçci’den gelmişti.

32. bölümüyle sezon finali yapan dizinin hala tanıtımının yayınlanmaması izleyiciyi meraklandırmıştı.

Dizilerin birer birer yayın günlerinin açıklanması, günler öncesinden çekimlerine başlanmasına karşın Kadın dizisinden hala bir haber alınamaması can sıkıyor!

Dizide Arif’i oynayan Feyyaz Duman’ın, bir süredir Artvin’de Eylem Kaftan’ın Kovan filminin çekimlerinde olmasının çekimlerin başlamasını geciktirdiği düşünülüyordu. Kovan filminin çekimlerinin bir hafta içinde tamamlanması bekleniyor.

Özge Özpirinçci ve Seray Kaya’nın bir kaç gün öncesine kadar sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflarda tatilde oldukları da görüldü.

Özge Özpirinçci, instagram hesabının Story bölümünden yaptığı bir paylaşımla izleyenleri rahatlatmış ve yeni senaryonun kendisine ulaştığını ifade etmişti.

33. bölüm senaryosu eline ulaşan Özpirinçci, güzel haberi izleyenlere sosyal medyadan verdi ve “Biz başladık” notunu düştü.

Son olarak dizide Şirin’i oynayan Seray Kaya’dan gelen haber de çekimlerin kısa sürede başlayacağını gösteriyor.

Seray Kaya, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşıma takipçisinin “Şirin’i özledim” sözlerine karşılık, “Az kaldı kavuşacaksın” yorumunu yaptığı görüldü.

Kadın dizisi o kadar uzun süredir sessiz ve sedasız beklemede ki dizinin en sevilmeyen karakteri Şirin’i bile özletmeyi başardılar!

İşte Seray Kaya’nın paylaşımı:

İlgili Haberler