Ana sayfa Dizi Haberleri Kalk Gidelim dizisinde üvey olduğunu öğrenen Meryem’den sert tepki!

Kalk Gidelim dizisinde üvey olduğunu öğrenen Meryem’den sert tepki!

tarafından zk zk

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim’in son bölümünde Meryem, üvey olduğunu bir tesadüf sonucu duydu.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy’un oynadıkları dizide Meryem, öğrendiği gerçek karşısında büyük şok yaşıyor.

Televizyongazetesi/Detay- Seyfettin ve Mustafa, Meryem’in bu sırrı duymasından sonra üzülürken, Meryem’in tepkilerine de şaşırıp kalıyorlar.

Meryem, bu konuyla ilgili bir ispat istiyor. Yoksa hacı babasına gidip her şeyi soracağını söylüyor.

Meryem’e gerçeği göstermek için ebelerinin peşine düşen Seyfettin ve Mustafa, kolları sıvıyorlar.

İşte Kalk Gidelim, 69. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in üvey olduğunu öğrenirler ve bu sırrı saklamaları gerekir. Bu bilginin şokunu hazmetmeye çalışırlarken İnsaf, köyde yanlış ilaçlama yapar ve bazı sokaklardaki evler mecburen boşaltılmak zorunda kalır. Köyün bir kısmı mecburen göl kenarında çadır kampı kurarlar. Çadır kampında Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in evlatlık olma meselesini konuşurlarken bir anda Halil ve Ercan’ı fark ederler. Acaba duydular mı diye tedirgin olup yoklama çekerler. Özellikle Ercan duymamalıdır çünkü duyarsa Meryem’in elindeki servetin gideceğini düşünüp Meryem’i terk edebilir diye düşünürler.

Canberk ve Sinan, Veli’den vetoyu yiyince Nehir’e yaklaşmaları oldukça sıkıntılı bir hal alır. Bunun için çok ince çalışmalar yapmalıdırlar. Fakat Nehir’i gözlerlerken Nehir’in bambaşka planlar içinde olduğunu öğrenirler.

Şakir ise futbol takımının borcundan sebep eve gelen ihtar kağıdını Dudu’ya göstermeden almanın peşindedir. Yalnız kağıdın nerede olduğunu bilemez ve bulmaya çalışırken hiç beklenmedik bir yerde çıkacaktır.

Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in üvey olduğu sırrını saklayabilecekler mi? Nehir, Canberk ve Sinan’a nasıl bir plan hazırlıyor. Şakir borcundan dolayı eve gelen ihtar kağıdını Dudu görmeden bulabilecek mi?