SON DAKİKA
26 Nisan 2019 16:49

SON HABERLER

Kameralar Ezgi Mola’ya dönünce bir panik yaşadı görmeniz lazım!

Ezgi Mola’yı panikleten genç adam!

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, katıldığı bir davette yeni tanıştığı genç adamla sohbet ederken yakalandı. Magazin basınında ‘yeni aşkı’ türünden bir haber ile hayranlarının karşısına geçmek istemeyen Mola, fotoğraflar çekilirken bir hayli panik halindeydi.

Mola, tüm kameralar onlara çevrilince utanıp kaçtı. ‘Ben Acun’larla geldim, bu beyle az önce kapıda tanıştık’ diyerek uzaklaştı.

Güneş Gazetesi’nden Tolga Aslan’ın haberine göre Türkiye Futbol Federasyonu’nun önceki akşam düzenlediği ‘Futbolun Süperleri’ ödül törenine katılan ünlü isimler arasında en dikkat çekeni Ezgi Mola oldu. Uzun yıllardır aşk hayatı durgun olan Mola, geceye genç bir adamla katıldı.

SOHBET EDİYORLARDI

Kırmızı halıda konuşarak içeri girerken birden kameraların görüntü aldığını, fotoğraf makinelerinin flaşlarının patladığını fark eden Ezgi Mola, yavaşlayarak yanındaki genç adamdan geride kaldı.

ADIMLARINI HIZLANDIRDI

Gizemli adam da adımlarını hızlandırarak kaçarken Ezgi Mola ‘Yanınızdaki kişi yeni sevgiliniz mi?’ sorusuna “Ben Acun Bey’lerle birlikte geldim. Yanımdaki beyle yeni tanıştım. Sağ olsun bana eşlik etti” şeklinde cevap verdi.

İlgili Haberler