SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 14:06

SON HABERLER

Kardeş Çocukları’nın Umay’ı Nur Fettahoğlu’ndan ‘iyi ki’ göndermesi!

Nur Fettahoğlu’nun aile mutluluğu görülmeye değer!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeş Çocukları dizisinde Umay Karay karakteriyle geçtiğimiz sezona damga vuran isimlerden olan Nur Fettahoğlu, dizinin 2. sezonu öncesinde tatil halleriyle dikkat çekiyor.

Oyuncu, eşi Levent Veziroğlu ve 2016 yılının Şubat ayında dünyaya gelen kızıyla mutlu bir aile tablosu çiziyor.

Instagram hesabından aile mutluluğunu paylaşan Nur Fettahoğlu’na hayranlarından binlerce beğeni geldi.

Selçuk Yöntem, “Harika” mesajıyla destek olurken Fettahoğlu da kalp emojisi ile teşekkür etti.

Sinem Öztürk Uslu da “Maşallah size” diye yazdı.

İşte o paylaşım:

iyi ki🙏🏻

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler