SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 19:18

SON HABERLER

Kardeş Çocukları’nın Umay’ı Nur Fettahoğlu’nun gerçek hayattaki anneliği örnek olacak cinsten!

Televizyongazetesi/Detay – Kardeş Çocukları isimli diziyle ekranlara hızlı bir dönüş yapan Nur Fettahoğlu, şu sıralar sezon arasında bol bol tatil yapıp kızı Elisa ve eşi iş insanı Levent Veziroğlu ile vakit geçiriyor.

Dizide çocuğunu terkedip giden, sonradan olan kızına da doğru düzgün annelik yapmayı beceremeyen Umay karakterinin aksine, gerçek hayatında kızıyla geçirdiği eğlenceli vakitlerle dikkat çekiyor.

Kızıyla dans videolarını, birlikte paylaştıkları anları instagram sayfasından takipçileriyle de paylaşan ünlü oyuncunun son yayınladığı fotoğraf, anne kızın öğretici anlarına tanıklık ediyor.

Fettahoğlu, Elisa’ya doğayı öğretmek için onunla birlikte gittikleri bahçedeki hallerini instagram sayfasından paylaşarak şu notu düşmüş:

Çocuklarımıza yeşili,çiçekleri,ağacı görmeyi öğretmeliyiz..etrafa saçılan renklerin eşsizliğini,yaprakların rüzgarla savrulan hışırtılarını duymayı bundan keyif almalarını öğretmeliyiz…öğretmeliyiz ki;daha huzurlu,mutlu,doğaya,doğadaki tüm canlılara zarar vermeyen,insanlara saygılı en önemlisi kendi kendine mutlu olmayı bilen bireyle olabilsinler🍂 @petit.mag (çekim arkası gizli foto😜)

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir. Son olarak Star TV’de yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde rol almaktadır.

İlgili Haberler