Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisinde bir karakter var ki, izleyiciler için büyük sürpriz oldu!

Kardeşlerim dizisinde bir karakter var ki, izleyiciler için büyük sürpriz oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cumartesi akşamları atv ekranında 3 sezondur yayınlanan Kardeşlerim dizisi, etkili bir şekilde yoluna emin adımlarla devam ediyor. Dizi hem başarılı hikayesi hem de oyuncu kadrosunun gücü ile milyonlarca izleyiciyi kendisine bağlamış durumda. Hikayenin zayıfladığına yönelik bazı eleştiriler sosyal medyada yer almış olsa bile, Kardeşlerim dizisinin reytingleri hala çok iyi gelmeye devam ediyor.

Dizinin önemli isimlerinden birisi de Kaan Çakır. 1977 yılında dünyaya gelen oyuncu, 1990’lı yılların başlarından itibaren setlerde yer almaya başladı. Çok etkili projelerde ve güçlü rollerde izlediğimiz oyuncu, Kardeşlerim dizisinde de Ahmet Yılmaz karakterini canlandırıyor.

Kardeşlerim dizisinde bir karakter var ki, izleyiciler için büyük sürpriz oldu! 8

Dizinin hikayesine yeni katılan Kaan Çakır, üçüncü sezonda izleyicilerle buluşan isimlerden ve diziye renk kattığını söyleyebiliriz. Diziye dahil olmasının ardından sokakta izleyicilerden farklı tepkiler alan oyuncu, şöyle konuştu: “Sokakta çok belirgin olarak bir fark olduğunu hissediyor insan. Daha çok teveccüh gösteriyorlar. Çok belirgin bir şekilde farklılık hissediyorum. Biraz mesleğimin parçası olarak da görürüm bunu. Sokakta dolaşmayı, sosyal olmayı seven bir insanım. Beni rahatsız etmiyor. Güzel gidiyor, keyifli. ”

Ahmet karakterinin hikayeye katılmasıyla birlikte biraz kötü birisi gibi algılandığını söyleyebiliriz. Ancak hikayenin içinde karakterin değişim sergilemesi de izleyiciler için farklı bir deneyim oldu.

Kaan Çakır da bu duruma dikkat çekerek şunları söyledi: “Ahmet karakteri ilk başta biraz daha kötücül huylara sahip bir karakter gibi gözüktü. Daha sonrasında Ahmet’in annesinin birleştirici gücü oldu. Vasiyet bıraktı, bunu da Ahmet karşı koyamadı. Ona dokunan bir yerinden yakaladı. Oğlu ile ilişki kurmaya karar verdi.”

Kardeşlerim dizisinde bir karakter var ki, izleyiciler için büyük sürpriz oldu! 9

Yıllar sonra bir çocuğunun olduğunu öğrenmesi durumunda ne yapacağı sorulan oyuncu, “Düşünmedim ama bilemiyorum. Olsaydı, ona bir şekilde sahip çıkmak isterdim. Onun için elimden gelen her şeyi yapardım” şeklinde konuştu.

İstanbullu Gelin dizisindeki Okan karakterinin yanı sıra, Benim Adım Melek dizisinde akılda kalan Alpay karakteri de oyuncunun başarılı performansları olarak biliniyor. Kaan Çakır, geçen sezon ise Akın Akınözü’nün başrolündeki Kaderimin Oyunu dizisinde Raci olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştı.