Ana sayfa Dizi Haberleri Kırmızı Oda’nın Süreyya’sı Cemre Melis Çınar, Kefaret dizisinde bakın kimi oynayacak?

Kırmızı Oda’nın Süreyya’sı Cemre Melis Çınar, Kefaret dizisinde bakın kimi oynayacak?

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Tv8’de yayınlanan ve sezonun çok konuşulan dizileri arasında yer alana Kırmızı Oda dizisinde herkesin tüylerini diken diken eden Alya’nın hikayesi çok sarsmıştı. Melisa Sözen’in oynadığı Alya’nın geçmişini anlattığı anlarda annesi Süreyya’yı Cemre Melis Çınar oynuyordu. Başarılı oyunculuğu ile herkesi hayran bırakan Çınar, bu kez Kefaret dizisinde ortaya çıkıyor!

Pazar akşamları izleyici ile buluşan Kefaret dizisinin bu hafta 11. bölümü ekrana gelecek. İlginç hikayesi ile dikkatleri çeken Kefaret’te Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur başrollerde oynuyor.

Çocuğu kaçırılan bir ailenin yaşadıklarının konu edildiği dizide, her hafta ilginç gelişmeler yaşanmakta. Dizinin oyunculukları kadar hikayesi de beğeni topluyor. Zülfü Livaneli’nin kitabından uyarlanan ve usta kalem Mahinur Ergun’un senaryosunu yazdığı diziye bir ismin daha ekleneceği öğrenilmişti kısa zaman önce.

Kırmızı Oda’nın Süreyya’sı Cemre Melis Çınar, başarılı performansının ardından şimdi de Kefaret dizisine geliyor! Genç oyuncunun bu kez Kefaret dizisinde bir avukatı oynayacağı öğrenildi.

Çınar, Avukat Berna Dündar olarak dizide oynayacak. Nasıl bir hikaye ile geldiği ise şimdiden merak konusu oldu.

13 Mayıs 1991 Ankara doğumlu olan oyuncu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. 2005 yılından bu yana yapıyor ve tiyatro oyunlarında da rol aldı…