SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 14:03

SON HABERLER

Kızım 3. Bölüm 2. Fragmanı İzle – 5 Ekim Cuma

Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın başrollerini paylaştığı Kızım, ikinci bölümüyle 5 Ekim Cuma akşamı TV8’de… Kızım dizisi geçen hafta Cuma günü müthiş bir başarı sergilemişti. İlk bölümü önceki hafta Çarşamba günü ekrana gelince Sen Anlat Karadeniz’in gölgesinde kalan Kızım dizisi, Cuma günü yeni gününde ise çok başarılı sonuç elde etmişti.

Kızım dizisinin 3. bölümü 5 Ekim Cuma günü izleyicilerle tv8 ekranında buluşacak. Kızım 3. bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın paylaştığı Kızım dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu.

3. bölümde Demir ile Candan’ın Öykü sayesinde yakınlaşma anlarını izleyeceğiz. Demir’in Candan’ın içine düşecekmiş gibi halleri ise büyük ilgi görecek.

Dizinin Detayları…

Yapımcılığını Med Yapım – Fatih Aksoy’un üstlendiği , yönetmen koltuğunda Gökçen Usta ’nın oturduğu, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci’ nin kaleme aldığı uygulayıcı yapımcılığını ise Suzan Sümeli’nin yaptığı ‘’Kızım’’ dizisi tv8 ekranında izleyicilerle buluştu.

Başrollerinde; Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız ‘ın yer aldığı dizide, Serhat Teoman, Tugay Mercan , Sinem Ünsal ve Suna Selen’de eşlik ediyor.

Genel Hikaye;

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü ’yle yaşamayı istememektedir. Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

İlgili Haberler