Kızım dizisi 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı… Demir, baltayı taşa fena vuracak!

25 Eylül 2018 Salı, 17:44
Kızım dizisi 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı… Demir, baltayı taşa fena vuracak!
Televizyongazetesi/Analiz
TV8’in yeni dizisi Kızım dizisi 2. bölümüyle ekrana gelecek. Dizi artık çarşamba günleri değil, cuma günleri yayınlanacak.

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın oynadıkları dizinin 2. bölüm 3. fragmanı da yayınlandı.

Dolandırmaya gittikleri Candan’ın evinde saçmaladıkça saçmalayan Demir, ekran başındakileri çok güldürecek.

Hem dramatik bir hikayenin kahramanı olan Öykü, aynı zamanda da eğlenceli kişiliğiyle ekran başındakileri de gülümsetecek.

Bu arada evlerinden kovulan baba kızın kalacak yeri olmayınca çadırda geceyi geçirmek istiyorlar. Ancak yağan yağmur zor anlar yaşatacak baba kıza.

İşte 28 Eylül Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımı:

1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Öykü sekiz yaşında, akıllı bir kızdır ve doğduğundan beri teyzesiyle yaşamaktadır. Teyzesi bir gün onu terk edince Öykü babası Demir’i bulur. Demir hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcıdır. Demir dolandırıcılıktan tutuklanır ama Hakim Demir’i kızına bakması şartıyla salıverir. Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya bir yandan da büyük bir vurgun yapmaya çalışmaktadır. İşin kötüsü Demir, dolandıracakları Candan’a ilk bakışta vurulur. Ancak Candan’ın sakin görünen hayatı geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Kimsenin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Beren Gökyıldız haberleri için

buğra gülsoy haberleri için