SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 00:12

SON HABERLER

Kızım dizisi 4. Bölüm Fragmanı İzle – 12 Ekim Cuma

Kızım dizisi Cuma günlerinde başarılı gidişini sürdürüyor. Dizinin 4. bölümü 12 Ekim Cuma günü ekranda olacak. tv8’in başarılı dizisinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız başrolde yer alırken; Serhat Teoman, Tugay Mercan , Sinem Ünsal ve Suna Selen’de onlara eşlik etmekte.

Kızım dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Med Yapım – Fatih Aksoy’un üstlendiği , yönetmen koltuğunda Gökçen Usta ’nın oturduğu, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci’ nin kaleme aldığı uygulayıcı yapımcılığını ise Suzan Sümeli’nin yaptığı ‘’Kızım’’ dizisi tv8 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Genel Hikaye;

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü ’yle yaşamayı istememektedir. Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

İlgili Haberler