Kızlarım İçin dizisi 23 Ocak 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

19 Ocak 2018 Cuma, 08:22
Kızlarım İçin dizisi 23 Ocak 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin reyting konusunda sorunlarını çözemeyen dizisi Kızlarım İçin, bu olumsuzluğa karşın 7 bölümdür ekranda yer almayı başardı.

İyi bir izleyici kitlesine sahip olan Kızlarım İçin dizisinin 23 Ocak Salı günü saat 20.00’de ekrana gelecek 8. bölümüyle ilgili tüyolar da gelmeye devam ediyor.

Başrollerinde Fikret Kuşkan ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı Elifcan Ongurlar ve Sanem Yeles gibi genç isimleri de kadrosunda barındıran Kızlarım İçin dizisi 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yaşar, Sumru’yu yaptığı yanlıştan döndürebilecek mi? Sumru 150 bin lira bulabilmek için büyük bir hata yapar. Tanımadığı bir adamın evine gider. Yaşar ise kızını arabaya binerken görmüş ama onu durduramamıştır. Sumru yaptığı yanlışın farkına varıp pişman olsa da artık çok geçtir. Asıl hayal kırıklığını bir baba olarak Yaşar sırtlanır.

Tayfun ise Yaşar!a ihanet edip Sumru’yla birlikte olmak için ilk adımı atar. Yaşar, kızını emanet ettiği Tayfun’un ihanetini ne zaman ve nasıl öğrenecektir?

Kumru ve Yağız arasındaki yakınlaşmaya bir türlü engel olamayan Semiha kendini büyük bir tehlikeye atarak hastanelik olur. Görünürdeki tek suçlu da Kumru’dur… Selva ise çocuğunun babası diye her şeyine katlandığı Çetin tarafından aldatıldığını öğrenir. Ama ne yazık ki bu bir son değil başlangıçtır. Selva’nın acısı asıl şimdi başlamaktadır…

anıl tetik haberleri için

elifcan ongurlar haberleri için