SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 06:20

SON HABERLER

Külkedisi masalı gibi! Bir mucize Olsun, bu akşam Fox’ta başlıyor…

Fox’un yeni dizisi Bir Mucize Olsun bu akşam başlıyor… Çekimlerine uzun süre önce başlayan ancak bir türlü ekrana gelemeyen dizi, sonunda başlıyor. Dizi, modern bir külkedisi masalı gibi adeta.
Dizinin ilk bölüm özeti ise şöyle:

Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla onu yetiştiren pavyon şarkıcısı Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil, bir hizmetçi gibi eziyet dolu bir yaşam sürmektedir. Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen hayatı bir gün kapılarını Yiğit adında genç bir avukatın çalmasıyla aniden değişir.

Yiğit gerçek ailesini tanımayan Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söyler. Maksude’nin zulmü altında geçen yıllar boyunca hep bir mucize bekleyen Damla, bu son derece güven verici genç adamın ardından gider.

Ancak Sancaktar Konağı’nın sakinleri bu beklenmedik akrabanın gelişinden son derece rahatsız olmuştur. Anne ve babasının ölümünün ardındaki sırdan habersiz olan genç kız düşmanlarla çevrili bu konakta yaşamak zorundadır. Dedesinin ona gösterdiği sevgiye rağmen Damla için bu hiç de kolay olmayacak gibi görünmektedir…

Yapımcılığını Pastel Film adına Yaşar İrvül ile Efe İrvül’ün yaptığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan ve Ozan Uzunoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu Can Sinan’ın kaleme aldığı ‘‘Bir Mucize Olsun’’ dizisi, 6 Nisan Cuma günü ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

BİR MUCİZE OLSUN DİZİSİ 1. BÖLÜM TANITIMLARI İÇİN TIKLAYIN

Dizide Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur ve Ayşegül Günay’a, Meral Çetinkaya, Murat Daltaban, Bala Atabek, Anıl İlter, Rıdvan Aybars Düzey, Dilhan Aras, Elif Gizem Aykul, Oral Özer, Rozet Hubeş, Funda Eskioğlu, Tahsin Lale, Bulut Akkale, Cansu Kurgun, Sekvan Serinkaya, Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Anıl Yıldız, Ebru Emre gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

BİR MUCİZE OLSUN 1. BÖLÜMÜYLE 6 NİSAN CUMA SAAT 20.00’DE FOX’TA!

İlgili Haberler