Ana sayfa Dizi Fragmanları Kuruluş Osman dizisiyle ilgili heyecanla beklenen karar açıklandı!

Kuruluş Osman dizisiyle ilgili heyecanla beklenen karar açıklandı!

tarafından ker_def

Üçüncü sezonunda yeni hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile bomba gibi girmeye hazırlanan atv’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Kuruluş Osman’ın üçüncü sezonu ile ilgili başlama tarihi kararı merakla bekleniyordu. Sonunda açıklama geldi. Fenomen dizinin 3. sezona 6 Ekim Çarşamba akşamı başlayacağı duyuruldu.

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği dizi, büyük ilgi gören ilk tanıtımı ile yeni sezonda çok farklı bir ‘Kuruluş Osman’ın ekranda olacağının mesajını verdi. Dizinin yeni sezonuna yeni isimler de katılacak. Tam 16 yeni oyuncu ile anlaşma sağlandı. Böylelikle hikaye daha da gelişecek. Yeni katılan isimler dikkat çeken oyunculardan oluşuyor. Serhat Kılıç, da geçen sezon Maraşlı dizisinden sonra yeni sezonda yine atv ekranında kaldı.

Kuruluş Osman dizisiyle ilgili heyecanla beklenen karar açıklandı! 8

6 Ekim Çarşamba akşamı yeni hikayesi ve birbirinden iddialı isimlerin katıldığı güçlü oyuncu kadrosuyla üçüncü sezonuna başlayacak ‘Kuruluş Osman’a üçüncü sezon öncesi katılan oyuncular şöyle: Serhat Kılıç, Yıldıray Şahinler, Rüzgar Aksoy, Şeyma Korkmaz, Serdar Kayaokay, Melis Gürhan, Gizem Kala, Can Bartu Arslan, Serhat Parıl, Oğuzhan Karbi, Serdar Akülker, Rıdvan Uludaşdemir, Burak Alp Yenilmez, Recep Çavdar, Yiğit Eser ve Ali Karaağaç.

Kuruluş Osman dizisiyle ilgili heyecanla beklenen karar açıklandı! 9

Bu oyuncular sürpriz karakterleriyle seyirci karşısına çıkacak. Bir döneme damga vuran Beni Affet dizisindeki Feride karakteriyle öne çıkan Şeyma Korkamz da yeni sezonda farklı bir imaj ile dizinin kadrosunda yerini aldı.

İşte dizinin 3. sezonundan yayınlanan yeni fragman:

YENİ SEZON EZBER BOZACAK

‘Kuruluş Osman’ dizisi yapımcısı ve proje tasarımcısı Mehmet Bozdağ, dizinin yeni sezonu ile ilgili yaptığı açıklamada yeni hikayeler, karakterler ve kurulan dünyayla üçüncü sezonda dizinin hikayesinin büyüdüğünü ve tüm ezberleri alt üst edeceklerini izleyiciye müjdelemişti.

atv ekranında 6 Ekim Çarşamba akşamı başlayacak üçüncü sezon için geri sayım sürerken, ‘Kuruluş Osman’ çarpıcı hikayesi, sürpriz karakterlerle ekrana gelecek yeni oyuncuları ve göz kamaştıracak yeni dekorları ile yine reytinglerin zirvesinde yer alacak.