SON DAKİKA
26 Nisan 2019 16:41

SON HABERLER

Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz’den en baba poz!

25 yıl önce şarkıcı olarak aynı yolda yürüyen Özcan Deniz ile Mahsun Kırmızıgül, yıllar sonra oyunculuk ve yönetmenlik denemeleriyle farklı bir sektörde kendilerini kanıtlamışlardı.

Mahsun Kırmızıgül, yaptığı filmlerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken, Özcan Deniz ise İstanbullu Gelin dizisinde 2 sezondur başarılı bir performans sergiliyor.

Deniz, dizinin 3. sezonuna hazırlanırken iki ünlü isim de çocuklarıyla mutlu bir aile hayatı yaşamakta.

İki ünlü isim, Özcan Deniz’in babasının vefatı sonrası sık sık görüşmeye başladı.

Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül’ün dostlukları, “Hadi Hadi Meleğim” ve “Alem Buysa Kral Sensin” şarkılarıyla müzik sektöründe fırtınalar estirdikleri dönemlerden beri sürüyor.

Şöhret basamaklarını birlikte çıkan ikilinin kariyer planlaması bile birbirine benziyor. Müzikten uzaklaşıp sinema ve dizi sektörüne yönelen ikili, yıllar sonra yeniden bir araya geldi, anıları tazeledi.

Özcan Deniz, geçen temmuzda babasını kaybetti. Cenazede 25 yıllık dostu Mahsun Kırmızıgül de vardı. Bu acı olayla yeniden bir araya gelen ikili, devamında ailece görüşmeye başladı.

İlk olarak Mahsun Kırmızıgül ve eşi Ece Binay, kızları Lavin’le Deniz ailesini ziyarete gitti. Geçtiğimiz günlerde de Özcan Deniz-Feyza Aktan çifti, 5 aylık oğlu Kuzey’le iade-i ziyaret yaptı. Kırmızıgül kucağında Deniz’in 5 aylık oğlu Kuzey, Deniz de Kırmızıgül’ün 2 yaşındaki kızı Lavin’le poz verdi.

İlgili Haberler