SON DAKİKA
28 Haziran 2022 18:56

SON HABERLER

Maria ile Mustafa dizisi sayesinde, Jessica May’e bir aile gerçeğini öğrendi!

Jessica May ile Hilmi Cem İntepe, yeni sezonda atv ekranında izleyicilerle buluşacak. Kapadokya’da çekimleri devam eden Maria ile Mustafa dizisinde başrolde buluşan ikilinin uyumu da merakla bekleniyor.

Diziyle ilgili önemli bir detay da ortaya çıktı. Daha önce rol aldığı Yeni Gelin dizisi ile büyük beğeni toplayan Brezilyalı oyuncu Jessica May, Maria ile Mustafa dizisi sayesinde bir aile gerçeğini de araştırma şansını buldu.

Jessica May, aile kökenini Kapadokya’da araştırıyor. Çekimleri Kapadokya’nın eşsiz doğasında devam eden, Maria ile Mustafa dizisinin başrol oyuncuları Jessica May ve Hilmi Cem İntepe, Litvanya Fahri Konsolosluğu’nu ziyaret ettiler.

9 yıldan beri Türkiye’de yaşadığını ve Kapadokya’ya ilk kez Maria ile Mustafa dizisinin çekimleri için gelme fırsatı bulduğunu söyleyen May, şöyle konuştu: “Kapadokya çok gizemli bir bölge, çok beğendim. Burada da kaldığımız otelin sahibi Yakup Dinler, Litvanya’nın Fahri Konsolosu çıkınca mutluluğum daha da arttı. Çünkü dedem ve babaannem Litvanya’da doğup, çocukken Brezilya’ya gitmişler. Yakup Bey’den onların kökenleri hakkında bir sürü şey öğrendim. Eski Litvanya fotoğraflarına baktım. Çok güzel bir deneyimdi.”

Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa’nın aşk hikayesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkansızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.

Yabancı bir kızla Türk gencinin yoğun ve heyecanlı aşkını konu alan “Maria ile Mustafa” çok yakında atv ekranlarında ekran yolculuğuna başlayacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler