Ana sayfa Dizi İzle Masum 11 Aralık Cuma 264. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 11 Aralık Cuma 264. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından admin

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 11 Aralık Cuma tarihli 264. bölümüyle akrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden ilk detayları videodaki fragmanda bulabilirsiniz.. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Bugünkü bölümde Rada Gopi yüzünden Mira’yı yalnız yakalayamaz. Paintball oynarken Ahem’in tabancasına gerçek mermi koyan Rada amacına ulaşabilecek mi? Tripti yaz kampında eğitmen kılığına girer ve Rada’yla Mira’yı öldürmek için plan yapar. Mira kamptaki yarışlara katılır fakat Rada onun zarar görmesi için elinden geleni yapar.

Yarış alanına çivi çakan Rada’nın planı Gopi sayesinde bozulur.Çabaları boşa giden Rada çok öfkelenir. Gopi’nin topladığı çivileri gören Modi ailesi şok olur. Paintball oynamak için kampa giden Modi ailesi iki gruba ayrılır. Rada Mira’nın rakibi olur ve Ahem’in tabancasına gerçek mermi koyar. Mermileri gören Gopi zamanında yetişip Mira’yı kurtarabilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel