SON DAKİKA
27 Haziran 2019 03:33

SON HABERLER

Miran iyice saçmalamaya başladı! Üç kez sordu, yanıt yok! Hercai dizisine eleştiri var!

Televizyongazetesi/Detay – atv ekranlarında yayınlanan ve Hercai dizisinin dün akşamki 10. bölümünde Reyyan ve Miran, bir kez daha karşılaştı.

At binmeye giden Reyyan, dönüşte Miran’ın da at üstünde olduğunu gördü. Dar sokakta karşılaşan Miran ve Reyyan arasında yine restleşme yaşandı.

Reyyan, Miran’ın kendisinden sakladığı şeyi itiraf etmesi için ona bir fırsat daha verdi.

“Senin bana anlatacağın bir şey yok mu?” diye soran Reyyan’a Miran, yine Gönül’den bahsetmedi!

Ekran başındaki izleyiciler, 3. kez bu soruyu soran Reyyan’ın bir cevap alamamasına çok sinirlendi.

Günlük hayatta bir kişinin 3 kez aynı soruyu sorması durumunda, karşıdaki kişinin en azından bir şeyler şüphelenip gerçeği bilip bilmediğini sorgulayacağı görüşünde.

Fakat dizide Miran, neredeyse oralı bile olmayıp geçiştiriyor!

Miran’ın bu gerçeği bir türlü söylememesi ve durumu açıklamaması da iki aşık arasındaki ipleri her geçen gün daha da geriyor!

Diziyi izleyen kimi takipçiler ise, Reyyan’ın da çoktan bunu Miran’ın suratına vurması gerektiği ama susmaya devam ettiğini söyleyerek “Uzatma Reyyan, söyle bitsin” şeklinde yorumlar yapıyorlar sosyal medyada.

Pek çok dizide o bir türlü söylenmeyen iki üç kelimelik itiraf gelse, her şeyin çözüleceği ya da daha kolay yol alınacağı bir yerde Hercai’nin tıkanıp kaldığı görüşünde izleyenler.

Dizideki bu süreç sakız gibi uzatılacak anlaşılan! Ekran başında diziyi izleyenler de sinir olmaya devam edecek!

İşte Reyyan ve Miran’ın karşılaştığı o sahne:

Hercai 10. Bölüm Özeti

Azize Aslanbey’in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran’ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan’ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa’nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı?

Reyyan, Miran’ın teklifine nasıl karşılık verecek? Diğer yandan Miran’ın avuçlarından kayıp gitmesini istemeyen Gönül’ün planları gün yüzüne çıkar. Olanlara daha fazla seyirci kalamayan Miran boşanma kararı alır. Bu durum Aslanbey konağında ikinci bir depreme neden olur. Bu sefer Miran’ın kesin kararlı olduğunu gören Gönül her şeyin bittiğini düşünürken, Azize ve Sultan’ın bu duruma karşı hamlesi nasıl olacak?

İlgili Haberler