SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 01:50

SON HABERLER

Modacı Gülşah Saraçoğlu, Beren Saat’e ‘zevksiz’ dedi!

Modacı Gülşah Saraçoğlu, katıldığı bir programda bazı ünlülerle ilgili çarpıcı söylemlerde bulundu.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan modacı, canlı yayında Beren Saat’in giyimi için söyledikleriyle de dikkat çekti.

Gülşah Saraçoğlu’nun açıklamaları şöyle:

-Kiloluyken çok selülitim vardı. Zayıfladım, hepsi gitti. Kürk alabilmek için çalışmama gerek yok. Çocukluğumdan beri böyleyim, annemin bile vizon kürkleri vardı.

-Nükhet Duru ile küsmedik, bir şey olmuştur bilmiyorum. Hayatımın çok kıymetlisidir. Onu kırmak, kızdırmak istemem. Ne söylerse başım üstüne ama sebep kürk değil. Ben en şahane kürkleri onda gördüm. Bugün burada oturuyorsam sebebi Nükhet Duru’dur. O benim hayatımda çok kıymetlidir. Bana küstüyse vardır bir bildiği, koskoca Nükhet Duru. Onun hakkında konuşmaya ne vizyonum ne zekam yeter. Şuan görsem boynuna sarılırım. 20 senem geçmiş beraber. Anne-kızlar, abla-kardeşler arasında olur öyle şeyler.

-Benim başka bir meslektaşım hakkında hiç öyle egolarım yoktur. Elbisesini bana yaptırmış, başkasına yaptırmış konuşmam. Beren Saat hep salaş giyiniyor. Davete gittiğinde de salaş. Onun ruh haliyle alakası yok bence. Beren zaten zevksiz bir kız. Rol aldığı dizilerde güzel giydiriyorlar ama topuklu ayakkabı ile yürüyememe gibi bir durumu var sanırım, taşıyamıyor.

-Defilede tasarımcının ve modacının bilgisi olmadan bir şey yapılmaz. Hatice elbiseyi çok güzel taşımış asla laf yok ama bence böyle bir hareket yapmamalıydı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler