Ana sayfa Sinema Yağmur Tanrısevsin’in yeni projesinin detayları belli oluyor!

Yağmur Tanrısevsin’in yeni projesinin detayları belli oluyor!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – En son ATV’de ekrana gelen Kalp Yarası dizisiyle kariyerinde büyük bir çıkış yapan Yağmur Tanrısevsin, ara verdiği setlere geri dönüyor. Başarılı oyuncunun yeni projesiyle ilgili detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Güneşi Beklerken dizisinde canlandırdığı Melis karakteriye ilk kez dikkatleri üzerine çeken Yağmur Tanrısevsin, kısa süre önce ekranlara veda eden Kalp Yarası ile kariyerinde büyük bir çıkış yapmıştı. Bu dizide Ayşe isimli bir karakteri canlandıran Tanrısevsin, rol arkadaşı Gökhan Alkan ile çok iyi bir ikili olmuş ve izleyicilerin kalbini fethetmişti.

ATV’de ekrana gelen Kalp Yarası şubat ayında sona erdi. Yağmur Tanrısevsin de bu süreçte setlere ara verdi. Bir yandan da yeni proje görüşmelerini sürdürmeye devam etti. Yağmur Tanrısevsin’in yeni projesi nihayet kısa süre önce ortaya çıktı.

Alem dergisine röportaj veren Yağmur Tanrısevsin bir değil iki projeyle geri dönmeye hazırlandığını söylemişti. Tanrısevsin, projelerden birinin dijital bir platform için film olduğunu söylemişti. Başarılı oyuncunun diğer projesi ise yeni sezonda yeni bir dizi.

Yağmur Tanrısevsin’in dijital platform için çekeceği filmle ilgili bir ayrıntı ortaya çıktı. Buna göre film bir romantik komedi olacak. Çekimlerine de temmuz ayında başlanacak. Yağmur Tanrısevsin’in bu filmde partnerinin kim olacağı ise henüz açıklanmadı.

Yaklaşık bir ay önce ortaya atılan bir iddiada Yağmur Tanrısevsin’in yeni bir projede Burcu Özberk’le bir araya geleceği belirtilmişti. Buna göre her iki oyuncuya da aynı projede yer almaları için teklif gitmiş ancak henüz karar verilmemişti.