SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 02:14

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 83. bölüm fragmanında oyun bozuluyor!

TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Payitaht Abdülhamid 19 Nisan Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Bülent İnal, Özlem Conker, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Duygu Gürcan, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Gurkan Uygun, Hakan Yufkacıgil, Başak, Daşman, Sedef Avcı, Güven Kıraç gibi önemli isimleri kadrosunda bulunduran Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümünde büyük oyun bozulacak.

Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen dizide neler olacağı ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte detaylar:

Oyun Bozuluyor!

Abdülhamid kendisine düşman olan eski vekilleri yakalamayı başarmış, Rothshild’in tertibini çökertmiştir. Rothshild vakit kazanmak için Paris’te yapılacak kongreyi ertelemek ister ama Sabahattin Jön Türk kongresini toplamaya kararlıdır. Abdülhamid kongreye katılan gerçek vatanseverlerin diğerlerinden ayrılması için hazırlığını yapmıştır. Rotschild ise bütün dünyayı Abdülhamid’e karşı ayaklandıracak büyük bir oyun kurar.

Halil Halid ve adamları heroinin dağıtımını engellemek için bir yol bulurlar. Kaçırılan kimyageri kurtarmak için de ellerine bir koz geçer. Kim olduğunu bilmedikleri bir el onlara yardım etmektedir. Elin sahibi hepsine sürpriz olur.

83. bölüm fragmanı:

Naime ve Akif hakkında gazetede çıkacak habere son anda Mehmet Selim engel olur. Ancak bu hadise sonucu Naime’nin arası ailesiyle iyice gerilir… Seniha, Şivenaz’ın oyunuyla korkunç bir tuzağın içine düşerken, Seniha’nın Şivenaz hakkında her şeyi yazmış olduğu günlüğü Bidar’ın eline geçer.

Şivenaz sonunun giderek yaklaştığını anlayınca ne yapacak? Halil Halid’e yardım eden meçhul kişi kim? Abdülhamid’in Rotschild’i kendi kazdığı kuyuya düşürecek olan büyük oyunu ne?

Payitaht Abdülhamid, 83. Bölümüyle 19 Nisan Cuma günü TRT 1’de!

İlgili Haberler