Ana sayfa Sosyal Medya Ramo dizisinde öyle bir oyun var ki herkesi şaşkına çevirecek!

Ramo dizisinde öyle bir oyun var ki herkesi şaşkına çevirecek!

tarafından ker_def

Televizyongazetesi.com/Detay – Bu akşam 19. bölümüyle ekrana gelecek olan Ramo dizisi, yine heyecanlı anlara sahne olacak. Bir önceki bölümün sonunda Yavuz tarafından vurulan Ramo’nun ölmeyeceği biliniyordu ancak dizide bundan sonra neler olacağı merak konusuydu. Yavuz’un peşine düşen Ramo’yu yeni sırlar bekliyor! Zira, yapacağı plan ile Cihangir’i çökertmek isterken, gördüklerinin ve bildiklerinin gerisinde bambaşka bir dünya olduğunu ilk kez kavrayacak!

Sibel ile işbirliği yapmak durumunda kalan Ramo, büyük aşkına kayıtsız kalmaya çalışırken, Cihangir’in onun için kurduğu tuzaklar ve Yavuz’u neden öldürmediği sorusunun da yanıtları aranacak yeni bölümde.

Aksiyonu yüksek sahnelerin yaşanacağı diziye saatler kala Murat Yıldırım da dizinin çekimlerinden bir kareyi instagram sayfasından paylaştı. Arkasında Galata Kulesi’nin olduğu bir fotoğrafını yayınlayan Murat Yıldırım, yeni bölümde yine heyecanı yüksek anlar yaşanacağını da göstermiş oldu…

RAMO-İSTANBUL ????

Ramo dizisinde öyle bir oyun var ki herkesi şaşkına çevirecek! 7

Yıldırım ve Esra Bilgiç’i başrolde buluşturan dizide aksiyon, macera, heyecan, gerilim bitmeyecek. Ramo’nun bu akşam ekrana gelecek 19. bölümünde Ramo’nun vurulmasının üzerinden haftalar geçmiştir. Ramo kendine gelir gelmez Kaman gizemini çözmek için yeniden kolları sıvar. Yavuz’u saklandığı yerden çıkaran Doğu, onu Cihangir’e teslim etse de Cihangir, kimsenin nedenini anlamayacağı bir karar alarak Yavuz’a dokunulmazlık verir.

Bu durum karşısında şoke olan Sibel, soluğu Ramo’nun karşısında alır. Bu savaşta geçici de olsa birlikte hareket etmek zorundadırlar artık. Kaman gizemini çözmeye çalışan Ramo, Yavuz’dan da intikam alma planları yapıyordur. Yavuz’un dokunulmazlık gizemini çözmeye çalışan Ramo, hem Yavuz’u, hem de Cihangir’i kullanarak büyük bir oyun tezgahlar. Eğer planı tutarsa, İstanbul mafyasını çökertmiş olacaktır. Oysa Cihangir, buzdağının sadece görünen kısmıdır.

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Gerçek, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!