SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 17:49

SON HABERLER

Şahan Gökbakar, sahtekarlara karşı instagram’dan sert bir uyarı yaptı!

Televizyongazetesi/Detay – Ünlü Komedyen Şahan Gökbakar, bir süredir yaptığı diyet sayesinde 30 kiloya yakın kilo vermişti.

Gökbakar, daha önceki bir paylaşımında kilolarından Ketojenik diyet sayesinde kurtulduğunu anlatmıştı.

Takipçilerine bu kez bazı sahtekarlarla ilgili duyuru yapan ünlü komedyen, bir takım diyet ürünleri ve programlarının kendisini kullanarak yaptıkları reklamlara da savaş açtığını bildirdi.

Şahan Gökbakar, avukatının yaptığı açıklamayı instagram sayfasından paylaşarak, bu tür sahtekarlıklara dava açacaklarını belirtti.

İşte o açıklama:

“Müvekkilimiz Şahan Gökbakar ve ailesinin bilgisi ve rızası dışında görsellerine yer verilmek suretiyle ‘Keto Tabs’, ‘Ketojenik Kilo Verme ve Beslenme Programı’, ‘Ketojenik Beslenme’ vb. adı altında, Facebook ve Instagram başta olmak üzere çeşitli sosyal medya hesaplarında paylaşılan hukuka aykırı reklam ve tanıtımlar ile ilgili hukuki ve cezai süreç başlatılmıştır.

Öncesinde müvekkilimiz tarafından her türlü mecrada açıklandığı üzere müvekkilimiz ile hiçbir ilintisi bulunmayan, hukuka aykın ve gerçek dışı reklam ve tanıtımlara itibar edilmemesini, müvekkilimiz tarafından hiçbir zaman kullanılmayan söz konusu ürünlerin halk sağlığı üzerinde yaratabileceği ciddi tehlike de göz önüne alınarak. bu yönde paylaşımda bulunmaya devam eden kimseler hakkında ivedilikle hukuki ve cezai sürecin başlatılacağını kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.”

İlgili Haberler