SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 18:34

SON HABERLER

Savaşçı dizisinden ayrılan iki başrol oyuncusu hayatlarının en büyük kararını verdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Savaşçı dizisinin ilk 4 sezonunda izleyicilerin karşısına çıkan Berk Oktay, artık yapımda yok. Yüzbaşı Kağan Bozok karakteri ile izleyicilerin çok beğendiği, güçlü performansıyla etkileyici bir 4 sezonu geride bırakan Berk Oktay, yaşanan anlaşmazlıkların ardından yapımdan ayrılmıştı.

Savaşçı dizisi, 5. sezonu ile yakında yepyeni bir kadro ile ekrana dönecek ama, eminiz ki birçok izleyicinin de gözleri Berk Oktay’ı arayacak. Dizinin ilk iki sezonunda birlikte başrolde yer alan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy ise yaz aylarında aşk yaşamaya başlamıştı.

Dizi setinde rol gereği sevgili olmalarının üzerinden 2 yıl geçtikten sonra eski eşi Merve Şarapçıoğlu’ndan boşanan Berk Oktay, eski rol arkadaşı ile yıllar sonra arkadaş ortamında karşılaşmış ve ikilinin aşkı da burada başlamıştı. Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, şu ana kadar sevgilerinin gücünü sergileyen paylaşımlarla dikkat çekmiş ve aşkı hayranlarına hissettirmişti.

İki ünlü isim büyük bir karar verdi. Berk Oktay, evlilik teklif edince Yıldız Çağrı Atiksoy da bunu kabul etti. Berk Oktay, instagram’dan “Beraber yaşlanalım mı dedim” diyerek paylaşımda bulundu.

Atiksoy, da parmağındaki tek taşı paylaştı ve “Gel de Evet deme” diyerek evlilik kararı aldıklarını duyurdu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler