SON DAKİKA
20 Mart 2023 07:33

SON HABERLER

Sefirin Kızı dizisinde inanmak istemediğimiz gerçek!

Sefirin Kızı dizisi pazartesi akşamlarını parsellemişti. Reytinglerin birincisi olmayı başaran, Çukur dizisini tahtından eden Sefirin Kızı, 17 Şubat Pazartesi akşamı 9.bölümü ile ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden yeni görüntüler yayınlandı.

Nare, Müge’ye Akın hakkındaki gerçekleri anlatıyor. Ancak Müge, büyük aşk yaşadığını sandığı Akın’ın kötü birisi olduğu gerçeğine inanmak istemiyor. İşte bu durum da izleyicileri bir hayli üzecek. Müge gibi temiz kalpli bir karakter bundan sonra nasıl bir yönelim sergileyecek, izleyiciler için bu nokta merak konusu oldu. Gediz ise Nare’ye sitem ediyor ama sebebi nedir, bu da merak konusu oldu. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Peki Sefirin Kızı dizisinin 9.bölümünde başka neler yaşanacak? İşte detaylar: Akın’a sırf Nare’yle ismi aynı cümlede geçtiği için ceza kesen sadıcının, o pisliğin adını ablasıyla aynı cümlede geçirdiğini duyan Gediz deliye döner. Hırsını Sancar’ı yumruklayarak çıkarır. Sancar ise Gediz’in yumruklarına karşılık vermez, cezasına razı olur. Ama köstebek olduğuna emin olduğu Müge’nin peşine düşmekten de geri kalmaz. Tabii ki Gediz’den gizleyerek.

Aynı anlarda Nare de Gediz’den gizli Müge’nin peşindedir, o da Müge’ye Akın’ın gerçek yüzünü göstermeye çalışmaktadır. Farklı amaçlarla aynı hedefin peşine düşen Sancar’la Nare’nin yolları, aynı videoda kesişecektir. Güven Bey’in telefonundaki bu videoda, Akın’ın Montenegro’da Nare’ye saldırdığı, Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri vardır.

Güven Bey bu videoyu Sancar’a izleterek bir kuşla iki taş vurmak niyetindedir; Akın’ı mezara, Sancar’ı hapse göndermek.

Yayın Günü:17 Şubat Pazartesi
Yayın Saati:20.00

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler