SON DAKİKA
20 Ağustos 2019 05:45

SON HABERLER

Selin casusluk peşinde! Her Yerde Sen 4. Bölüm

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın başrolünde oynadıkları Her Yerde Sen dizisinin 4. bölümü yayınlandı.

Fox Tv’de ekrana gelen dizinin yeni bölümünde, baş başa yemek yiyen Alara ve Demir’in peşine düşen Selin’in halleri güldürdü!

İkilinin ne konuştuğunu öğrenmeye çalışan Selin, garson kılığına girdi. Yan masaya servis yaparken Demir’in ne konuştuğuna dikkat kesildi.

Bu sırada yemek getirdiği masadaki adamın söylenip durduğu ve Selin’in ne yaptığını anlamadığı anlar ise güldürdü.

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

Her Yerde Sen 4. bölümde neler oldu?

Yıldırım’ın Artemim ekibini arşiv odasında yakalaması şirkette büyük bir krize yol açar. Krizin sorumlularından hesap soran Demir, Selin’den zor bir karar vermesini ister. Firuze ve Leyla kendilerini kurtaracak aşkı başlatmak için daha büyük bir hazırlıkla yeniden harekete geçerken Artemim ekibi Demir’i göndermek için planlar yapar. Ancak sürpriz bir gelişme Operasyon Çita’yı tehlikeye atacaktır.

Dizinin hikayesi:

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Her Yerde Sen Cuma FOX’ta!

İlgili Haberler