SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 22:44

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz’in tahtını Kızım dizisi yıkacak! Öykü’nün dramı, Nefes’in hikayesine karşı!

Televizyon Gazetesi Analiz
Atv’nin Çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi Sen Anlat Karadeniz, ilk bölümüyle ekrana geldi.

Yaz arasında hayli özlenen dizide ilginç gelişmeler yaşandı ama daha da ilginç olan, Sen Anlat Karadeniz’in artık çok dişli bir rakibi daha var!

TV8 ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Kızım dizisi, reytingde üst sıralara çıkmayı ve hatta AB kategorisinde Sen Anlat Karadeniz’i zorlamaya ilk bölümden başladı.

Çarşamba günlerinin bir diğer reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul henüz yayında yok. Ancak diğer iki dizinin bir süre daha kapışacağı anlaşılıyor.

Diriliş Ertuğrul gelince dengeler nasıl olacak henüz belli değil ama Kızım dizisi, alternatif hikayesiyle ekranda iyi bir çıkış yakalamışa benziyor.

Sen Anlat Karadeniz efsanesi, yaz sezonunda dizinin senaristleri ve yönetmeninin değişmesiyle bir parça sarsılmış ve yeni sezon merakla bekleniyordu. Dizi, heyecanından bir şey kaybetmemiş olarak ekrana döndü. Müdavimlerinin kolay kolay bırakmaya da niyeti yok gibi duruyor.

Ancak Kızım dizisinin hikayesi, izleyiciyi kendisine çekmek konusunda ilk bölümden ciddi bir başarı yaşadı.

Özellikle küçük oyuncu Beren Gökyıldız öyle bir performans sergiledi ki ekranda birbirleriyle yarışan ablalarına adeta taş çıkarttı!

Buğra Gülsoy’u özleyen televizyon izleyicisi, onun Beren Gökyıldız ile ekran uyumuna da bayıldı.

Leyla Lydia Tuğutlu da dizinin başka bir rengi olarak izleyicinin gönlünü çalmayı başardı.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda, Kızım dizisinin Çarşamba akşamlarına yeni bir soluk getirdiği ve kimi izleyiciler tarafından Sen Anlat Karadeniz’e alternatif olarak görüldüğü de yorumlara yansıyor.

İşte bakın ekrana güçlü bir giriş yapan Kızım dizisiyle ilgili izleyiciler nasıl yorumlar yapıyorlar?

KIZIM DİZİSİ, İLK BÖLÜMÜYLE REYTİNGDE NASIL BİR SONUÇ ALDI?

tv8 ekranlarında Kızım dizisinin ne yapacağı merak konusu olmuştu.

19 Eylül Çarşamba gününün reyting sonuçları açıklandı.

Kızım dizisi müthiş bir işe imzasını atarak iddialı yapımların arasından sıyrıldı ve tüm kişilerde 3.89 reyting ve 9.99 izlenme payı ile 4. sırada kendisine yer buldu. Tüm kişiler kategorisinde ilk 10 sıra bu şekilde sıralandı…

AB GRUBUNDA DAHA İYİ

Kızım dizisi AB grubunda ise çok daha iyi performans gösterdi. 4.76 reyting ve 12.74 izlenme payı elde eden dizi, AB grubunun ikincisi oldu.

Sen Anlat Karadeniz’in muhteşem başlangıcı, 19 Eylül Çarşamba günkü tüm yapımları gölgeledi.

Ancak Kızım dizisinin bu çıkışı da çok anlamlıydı. Çarşamba günü için Kızım dizisini elde ettiği sonuçlar hiç de kolay değil. Zira Sen Anlat Karadeniz çok baskın bir üstünlük sağladı.

Medyapım’ın üstlendiği Kızım, Acun Ilıcalı’nın yüzünü yızartmadı.

Dizinin başarılı hikayesi ve iyi seçilmiş oyuncu kadrosu ile önümüzdeki haftalarda daha da dikkat çekmesi bekleniyor.

Beren Gökyıldız gerçekten harikaydı… Buğra Gülsoy rolünün hakkını vereceğini ilk bölümden gösterdi. Leyla Lydia Tuğutlu için ise ilerki bölümlerde daha fazla gözükeceğinden yorum yapmak gerçekçi olacaktır.

İlgili Haberler