Ana sayfa Dizi Haberleri Serenay Sarıkaya’nın Şahmaran dizisini çok bekleyenler hayal kırıklığı yaşıyor!

Serenay Sarıkaya’nın Şahmaran dizisini çok bekleyenler hayal kırıklığı yaşıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Netflix’te 20 Ocak’ta yayınlanan Şahmaran dizisiyle ilgili sosyal medyada büyük bir karmaşa yaşanıyor. Dizi hayranları uzun süredir bekledikleri ve çok da heyecan duydukları Şahmaran projesinden tam da beklediklerini bulamadıklarını belirten yorumlar paylaşıyor.

Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin hikayesi kadar, oyunculuk performansları ve hikayenin yansıtılış şekline yönelik eleştiriler sosyal medyada artarak devam ediyor.

Serenay Sarıkaya’nın tutkulu hayranları oyuncuyu beğendiklerini belirten yorumlar paylaşırken, özellikle bir hayranlık beslemeyenler oyuncunun performansına yönelik eleştiriler yapıyor.

Genel olarak Şahmaran dizisinin beklentilerini karşılamadığını söyleyenler bir hayli fazla. Uzun süre basında konuşulan ve büyük beklenti oluşan dizi hakkında sosyal medyada tam bir karmaşa hakim.

Serenay Sarıkaya'nın Şahmaran dizisini çok bekleyenler hayal kırıklığı yaşıyor! 42

Fantastik bir dizi yapmanın Türk dizi sektörü adına hala ulaşılması zor bir hedef olduğu yönünde birçok değerlendirme sosyal medyada yer alıyor.

Burak Deniz’in performansını daha çok beğendiklerini ama Serenay Sarıkaya için aynı şeyi düşünmediklerini söyleyenler de vardı.

En dikkat çekici eleştirilerden birisi de ünlü piyanist Fazıl Say’dan geldi… Say, daha diziyi 2 bölümden izlemeyi bıraktığını twitter hesabından duyurdu.

Fazıl Say’ın şu sözleri dikkat çekiciydi: Böyle Şahmaran mı olur? Bıktık felsefesizlikten, klişelerden, kısıtlılıktan, aşamamaktan, uçamamaktan, ucuzluktan, reytinginizden. On üzerinden bir! ”

Serenay Sarıkaya'nın Şahmaran dizisini çok bekleyenler hayal kırıklığı yaşıyor! 43

1,5 milyona yakın görüntülenme alan bu paylaşıma yorum bırakanlar da dizinin hikaye olarak sığ olduğu görüşünde birleşti.

Şahmaran dizisinin ilk sezonu sosyal medyada farklı noktalar üzerinden eleştiriler almaya devam etse bile, gündem yarattığı ve birçok kişinin de merak ederek Netflix’te diziyi açtığı gerçeği de ortada duruyor.

Sonuç olarak, projeyi beğenmeyenler çoğunlukta gibi gözükse de Netflix’teki izlenme oranlarının da yüksek olması şaşırtıcı olmayacak gibi gözüküyor.