SON DAKİKA
19 Haziran 2019 06:25

SON HABERLER

Songül Öden, tek kişilik oyunu ‘Lâl Hayal’ ile harikalar yaratıyor!

Şu anda Fox TV’de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde oynayan Songül Öden, aynı zamanda tiyatro sahnesinde de tek kişilik oyununu sergilemeye devam ediyor.

‘Lâl Hayal’, isimli oyunundaki performansıyla büyük övgü toplayan Öden, bu kez DasDas’ta tiyatroseverlerle buluşuyor.

Başarılı oyuncu Songül Öden’in geçtiğimiz günlerde prömiyeri gerçekleşen tek kişilik oyunu ‘Lâl Hayal’, prömiyerin ardından Anadolu Yakası’nda ilk kez DasDas’ta tiyatroseverlerle buluşuyor.

Yapımcılığını Songül Öden ile Tuba Ünsal’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aysel Yıldırım ve Ezel Akay’ın yaptığı, senaryosu Sevilay Saral’a ait ‘Lâl Hayal’ oyunu, 18 Nisan’da ilk kez Anadolu Yakası’nda DasDas’ta seyirci ile buluşuyor.

Prömiyerin ardından büyük övgüler toplayan oyunda, birbirinden farklı kadın figürlerinin yolu çözülmeye muhtaç polisiye bir hikayenin geriliminde buluşuyor. 16 yaşındaki hip-hop’çı, 70 yaşındaki Nişantaşı hanımefendisi, komşu kadın, üniversite öğrencisi, Allah’a yakaran babaanne, Sütlüceli kuaför, koç burcu bir jinekolog olarak farklı yaş ve statüden 7 ayrı kadına hayat veren Öden, tiyatro sahnesinden tüm kadınların sesi oluyor.

İlgili Haberler