SON DAKİKA
25 Haziran 2019 18:53

SON HABERLER

Söz 76. bölümde Yavuz’dan Derya’ya büyük itiraf

Söz dizisinin 76. bölümü Pazartesi günü izleyicilerle buluşmuştu. Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal ve Sarp Akkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizinin son bölümünde Yavuz ve Derya sahnesi bir hayli etkileyiciydi.

Evine giden Savcı Derya, kapıdan girer girmez Derya’nın ağzını tutup bağırmasını engellemeye çalıştı. Kendisini odaya kilitleyen Derya’ya kaçmadığını söylemeye çalışan Yavuz, “Öldürmeye çalıştılar beni, sana geldim. Başka gidecek bir yerim yoktu” diye konuştu.

Yavuz, onca polisin şehit olduğu olayı yapabileceğini düşünüp düşünmediğini sorunca Derya, suskun kaldı. Yavuz, “Derya sana çok ihtiyacım var, gidecek başka yerim yoktu” diye konuştu. O anları videodan izleyebilirsiniz.

76. bölümde başka neler yaşandı?

Baskın yapılan hücre evinde karşısında Yavuz’u(Tolga Sarıtaş) bulan Derya(Deniz Baysal) bunca zamandır duyduğu tüm şüphelerde haklı çıkmanın hayal kırıklığını yaşıyordur. Büyük bir hesaplaşma içine giren Derya ve Yavuz ayrılığın eşiğine gelirler.

Tim tarafından köşeye sıkıştırılan Dragan kaçış yolu olarak Karabatak’ı kullanır. Fakat yaptığı planla Tim’in atlattığını düşünürken yolun sonuna geldiğini anlayacaktır.
Kurulacak terör devleti için planlarına devam eden Linda, kurulacak ülkenin başına getirilecek kişi olan El Muğdar’ı ülkeye sokmanın hazırlığı içindedirler. Fakat buna izin vermemek için Yavuz her yolu deneyecektir.

Sorgu işleminin ardından Başsavcılığa sevk edilen Yavuz’u yolda bekleyen büyük bir tehlike vardır. Bunu fırsata çeviren Yavuz, Linda’nın planlarını altüst etmek için harekete geçer fakat bu durum Derya’yı zora sokacaktır. #Söz #Kaçak

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

İlgili Haberler