SON DAKİKA
22 Eylül 2019 01:45

SON HABERLER

Tuba Ünsal, annesi öldürülen Almira’ya sahip çıktı! Tebrikler, alkışlar Ünsal için…

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Oyuncu Tuba Ünsal, İstanbul Arnavutköy’de annesi gözleri önünde başından vurularak öldürülen 6 yaşındaki Almira’nın ablası olmaya, hayatı boyunca elinden tutmaya karar verdi. Ünsal, instagram hesabından yaptığı paylaşımda da yaşadıklarını takipçileri ile paylaştı.

Ünlü isimlerin yanı sıra Tuba Ünsal’ın takipçileri de oyuncuya bu güzel kalbi için teşekkür eden yorumlarda bulundu.

Ünlü isimler de yaptıkları yorumlarda Tuba Ünsal’ın bu hareketini övdü…

İşte Tuba Ünsal’ın duygulandıran paylaşım:

Dün çok hassas bir gündü benim için… Gazetede hikayesini görüp ulaştığım annesi gözünün önünde öldürülen Almirayla beraberdik. Onun ablası olmaya, hayatı boyunca elinden tutmaya karar verdim. Tanışmadan önce teyzesine “Ben kimsede kalmam beni sakın bırakma” dedi, tanışınca “Seninle uyuyabilir miyim” dedi hemen…ilk karşılaşmamızda sarıldık, el ele pedegog a gittik. Parkta oynadık, benim çocuklarımla tanıştı. Leyla, Sare ve Civan la arkadaş oldu. Bir ara bana dönüp “Annemin de adı Tuba’ydı şimdi yok annem ama bahçesi var, onu özleyince oraya gidiyorum” dedi. Sabırla, ağlamadan , sakince yöneterek günü geçirmeye çalıştım.

Yıkadım, sarıldım, uyuttum. Sareyle uyumak istedi. Herşey şahane geçti derken gece birde uyandı ve ağlamadan sakince “Tuba anneme beni götürebilir misin” dedi. Ben perişan oldum ne yapacağımı şaşırdım. Tekrar sarıldık uyutmaya çalıştım. Yatağıma döndüğümde bunu bu kadar minicik bir çocuğa yaşatan cani adama beddua ettim, umarım hayatında bunun acısını kat kat yaşar dedim. Emineler, Tubalar gittiğinde sadece mezara onların bedenleri girmiyor. Arkada kalanların bir ömür boyu ölümle yaşam arasında hayatları çürüyor. Toplum olarak bu duruma alışmayalım, takım elbise giyip başını öne eğen katile iyi hal indirimi verilmesin artık. Erkek çocukları çocuk yaşta bilinçlendirilmeli, eline silah verilip oyun oynatılmasın, karşı cinse el kaldırmaması en hassas şekilde anlatılsın. Kadın cinayetleri artık son bulsun bu topraklarda.

İlgili Haberler