Ana sayfa Dizi Haberleri Üç Kız Kardeş dizisinde Şule de kim? Seda Aydoğan geldi, ortalık karıştı!

Üç Kız Kardeş dizisinde Şule de kim? Seda Aydoğan geldi, ortalık karıştı!

tarafından ker_def

Kanal D’de yayınlanan ve İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Konuk olarak dizide yer alacak olan oyuncunun ismi Seda Aydoğan…

Somer ile Türkan arasında boşanma noktasında olan ilişkinin nereye doğru gideceği belirsiz. Ancak Somer, gece gezmeleri ve başka kadınlarla görüşme bahaneleri ile Türkan’ı kıskandırmak için elinden geleni yapacak. İşte bu kıskançlık turları sırasında hikayeye Şule karakteri dahil oluyor.

Dizinin 44. bölümünde Özgü Kaya’nın canlandırdığı Türkan’ı kıskandırmaya çalışan Somer, bir anda Şule’nin ismini öne atacak. Türkan ise, “Şule kim yaaa?” diyerek bir hayli şaşıracak. O anlar 4 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek 44. bölümün en dikkat çeken anları olacak gibi gözüküyor.

Üç Kız Kardeş dizisinde Şule de kim? Seda Aydoğan geldi, ortalık karıştı! 7

Üç Kız Kardeş dizisinde izleyiciler Şule karakterinin kim olduğunu ve hikayede nasıl bir şekilde yer alacağını merak ediyor. Restoran işletmecisi olarak diziye dahil olan Seda Aydoğan, bir süre Şule karakterine hayat verecek. Oyuncunun konuk olarak dizide yer alacağı gelen bilgiler arasında ve birkaç bölüm izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de…