Ana sayfa Dizi Analiz Üç Kuruş dizisinde Neriman büyük sırrını Leyla’ya açıyor!

Üç Kuruş dizisinde Neriman büyük sırrını Leyla’ya açıyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi Üç Kuruş’un 12. bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Neriman’ın Leyla’ya büyük sırrını söylediği sahne izleyenleri şoke ediyor. Yerini sadece Baybars’ın bildiği ve doğurduktan sonra yüzünü hiç görmediği oğlunu aradığını söyleyen Neriman’ın hali izleyenleri derinden etkiliyor.

Show TV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan dizinin reytingleri beklentilerin altında kalırken, yine de geniş bir izleyici grubu tarafından takip edildiğini belirtmek lazım. Uraz Kaygılaroğlu ile Ekin Koç ikilisinin başarılı performansının yanı sıra kadın başroller; Nursel Köse, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade de etkili bir oyunculuk sergiliyor. Dizinin 12. yeni bölümünün fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. 11. bölüm özetini de haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Kartal ve Efe, İrfan’la anlaşmak istemese de Baybars’ı asla bulamayacaklarını bildikleri için onunla çalışmaya mecbur kaldılar. İrfan, Baybars hakkında bildiği şeyleri onun karşısında durmaya cesaret eden tek kişi Çetin’den öğrendiğini söyledi. Kartal ve Efe’nin ilk hedefi ise Azad oldu. Azad, Kartal ve Efe kendisini bulmadan onları kaçırarak zorla karşısına getirdi.

Azad’ın çok çekici bir kadın olduğunu gören Kartal ve Efe büyük bir şaşkınlık yaşadı. Kartal ve Efe’nin amacı, Azad’a kendilerini ispat ederek aralarına sızmaktı. Bunun için plan yapıp harekete geçtiler. Azad’ın sorumluluğunda olan Baybars’ın silahlarını kaçırdılar ve silah deposunu polise ihbar ettiler. Azad, polisten önce silahları alarak kurtardıkları için Kartal ve Efe’ye bir şans vererek onları bir toplantıya davet etti.

Finalde Kartal ve Efe, toplantının yapılacağı yere varmadan yeniden kaçırılırken “Kartal ve Efe’yi kaçıran kim?” sorusunun yanıtı büyük merak konusu oldu.

‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle 31 Ocak Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!