Ana sayfa Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler’de dikkat çeken genç oyuncu, Show’un iddialı dizisiyle dönüyor!

Ufak Tefek Cinayetler’de dikkat çeken genç oyuncu, Show’un iddialı dizisiyle dönüyor!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Sezon ortasında final yapan Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile yıldızı parlayan genç oyuncu Aslıhan Kapanşahin’in Yeni projesi belli oldu.

Kapanşahin, Süreç Filmi imzalı ‘Kuzey yıldızı’ dizisi ile anlaştı. Dizide İsmail Demirci’nin kızı Mine karakterini canlandıracak.

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı yeni dizide Aslıhan Güner ve İsmail Demirci başrollerde yer alacak. Dizide ayrıca Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler'de dikkat çeken genç oyuncu, Show'un iddialı dizisiyle dönüyor! 8

(Aslıhan Kapanşahin)

Çekimleri Temmuz ayının sonunda Ordu’da başlayacak olan Show TV’nin iddialı dizisi, Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturacak.

Aslıhan Kapanşahin, Ufak Tefek Cinayetler’de Tülin Özen’in kızı Nilay’ı oynuyordu. Başarılı performansıyla dikkat çeken oyuncu, bu kez Kuzey Yıldızı dizisinde boy gösterecek.

Dizinin konusu:

Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar. Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Ufak Tefek Cinayetler'de dikkat çeken genç oyuncu, Show'un iddialı dizisiyle dönüyor! 9

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir. Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

Etkileyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile Kuzey Yıldızı çok yakında Show TV’de!

Aslıhan Kapanşahin Kimdir?

Aslıhan Kapanşahin, 2000 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimine Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde devam etmektedir.

İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında rol aldığı Güneşi Gördüm filmi ile yaşamış; Göl Zamanı, Karışık Kaset ve Aşk Ağlatır sinema filmlerinde rol almıştır.

lk dizi deneyimini ise Not Defteri dizisi ile yaşamış; Büyük Günahlar, Yeter , Paramparça en son olarak Ufak tefek Cinayetlerde Nilay karakterini canlandırdı.