Ana sayfa Sosyal Medya Ünlü oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu’nun aylar önce evlendiği ortaya çıktı!

Ünlü oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu’nun aylar önce evlendiği ortaya çıktı!

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay –Geçen sezon Uyanış Büyük Selçuklu isimli yapımda ‘Elçin Hatun’ karakteri ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu evlendiğini açıkladı. Aynı zamanda 2008 Türkiye Güzeli olan Leyla Lydia Tuğutlu’nun, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Ceyhun Ergin ile sessiz sedasız evlendiği ortaya çıktı.

TV 100’ün haberine göre; geçtiğimiz günlerde bir davete katılan oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Leyla Lydia Tuğutlu basın mensuplarının, “Mutlu giden bir ilişkiniz var evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna sürpriz bir yanıt verdi.

Güzel oyuncu, “Biz o işi hallettik” yanıtıyla şaşırttı. 1989 Berlin doğumlu oyuncu yurt dışında evlendiklerini belirterek, “Pandemi öncesinde zaten evlilik teklifini almıştım. Araya pandemi girdi ve çok uzadı. İnsanların çok gözüne sokmak istemedik. Büyük bir düğün benim için çok da önemli değil zaten” şeklinde konuştu.

Leyla Lydia Tuğutlu, “Ailesinin büyük kısmı Almanya’da olduğu için düğünü orada gerçekleştirdiklerini de sözlerine ekledi.

Karadayı dizisinde canlandırdığı ‘Songül Kara’ karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç ile birlikte başrolde yer aldığı Tatlı İntikam dizisi ile kariyerinde sıçrama yaşadı.

Bugüne kadar, Çağatay Ulusoy ile başrolde yer aldığı Delibal adlı sinema filminin yanı sıra, Kiralık Aşk, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Kızım’ın da aralarında bulunduğu dizilerde rol alan oyuncu, evlenme teklifini de İtalya’da aldığını söyledi.