Ana sayfa Dizi Fragmanları Ushan Çakır ve Melis Birkan konuk oldu, Star TV dizisi kaçmaz!

Ushan Çakır ve Melis Birkan konuk oldu, Star TV dizisi kaçmaz!

tarafından ker_def

Televizyon ekranında menajerler ile oyuncular dünyasına yönelik hikayesi ile farklı bir konsepteki Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor. 13 Aralık Pazar, yani bu akşam yayınlanacak olan 16.bölümde yine dikkat çekici sahneler olacak.

Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümünün konuk ünlüleri ise Melis Birkan ile Ushan Çakır oldular… İki ünlü isim dizide kendilerine hayat verecek. Renkli anların yaşanacağı dizinin 16. bölümünden hem yeni görüntüleri hem de diğer detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Serhat Teoman’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 16. bölümünde yaşanacakların detayı şöyle:

Geçmişten gelen bir sebepten dolayı Serkan’la karşı karşıya gelen Kıraç, kendini ünlü bir çiftin ilişki krizinin ortasında bulur. Leyla’nın ajansa sürpriz ziyareti ise Dicle’yi çok zor durumda bırakır. Annesinin verdiği tavsiyeye uyarak Emir’le buluşan Dicle, kendisiyle ilgili bir sürprizle karşılaşır.

Ushan Çakır ve Melis Birkan konuk oldu, Star TV dizisi kaçmaz! 7

Özel hayatı ve iş hayatı giderek karmaşıklaşan Feris ise bunun sonucundan kaçamaz. Serkan, Kıraç’ın içine düştüğü krizden faydalanmak için harekete geçer. Dicle, Barış’a karşı yeni duygular keşfederken, ikisinin de bir sonraki adımları merak konusu olur.

Yayın Günü:13 Aralık Pazar

Yayın Saati:20.00 / Yeni bölüm