Ana sayfa Dizi Haberleri Vatanım Sensin dizisine Arka Sokaklar’ın belalısı katıldı!

Vatanım Sensin dizisine Arka Sokaklar’ın belalısı katıldı!

tarafından ker_def
Ünlü oyuncu, Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’in kadrosuna katılıyor.

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında ikinci sezonunu sürdüren Vatanım Sensin’in 52. bölüm fragmanına sürpriz bir isim dikkat çekiyor.

Usta oyuncu Nail Kırmızıgül, tarihi dizinin 12. bölümünde kadroya dahil olacak.

Nail Kırmızıgül’ü Arka Sokaklar dizisi hayranları yakından hatırlayacaktır. Kırmızıgül, Mesut Komiser’in (Şevket Çoruh) uzun yıllar önce Güneydoğu’da birlikte çalıştığı, eski bir özel harekat polisi olan, “Cevher Şanlı” karakterini canlandırmıştı.

Aradan geçen yıllar her şeyi ve herkesi değiştirmiş, eski dost Cevher, Mesut’un düşmanı olmuştu. Avcı Cevher , hem Mesut’tan intikamını almak hem de şehri terör eylemleriyle ayağa kaldırmak için mücadele etmiş, ekibi bir hayli zorlamıştı.

İzleyiciler 2013 yılının Kasım ayında diziye katılan Nail Kırmızıgül’ün canlandırdığı Cevher karakterinden nefret etmişti.

Nail Kırmızıgül’ün Vatanım Sensin’de nasıl bir rolde yer alacağı merakla bekleniyor.

VATANIM SENSİN DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

Vatanım Sensin dizisine Arka Sokaklar'ın belalısı katıldı! 8

Vatanım Sensin 52. bölüm fragmanı yayınlandı, önemli ipuçları geldi. Filippos ve Adonis, hain planları için harekete geçiyor. Filippos, Albay Adonis’i kötü planlarına ortak etmiştir. Adonis’in kaçmadan önce yapacağı kötülükler, Cevdet ve ailesini derinden üzecektir.

Vatanım Sensin dizisine Arka Sokaklar'ın belalısı katıldı! 9

Türk ordusunun arasına karışan gizli ajan, bildiklerini Filippos’a anlatmak üzere onunla anlaşma yapma peşindedir. Leon ve Cevdet’in kumanda ettiği Yunan askerleri, Albay Adonis’in peşindedir. Cevdet, Adonis’i kaçmaya çalışırken yakalamayı başarır ve tüm bildiklerini anlatmasını ister. Fakat Adonis’i takip eden Filippos, gerçeklerin öğrenilmesini istemeyecektir.

Vatanım Sensin, heyecan dolu bölümüyle 12 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.