Yeni Gelin 57. Bölüm Fragman Yayınlandı – 13 Ekim Cumartesi

07 Ekim 2018 Pazar, 11:21
Yeni Gelin 57. Bölüm Fragman Yayınlandı – 13 Ekim Cumartesi

Yeni Gelin dizisi Show TV ekranında yeni sezonuna devam ediyor Dizinin 56. bölümü 6 Ekim Cumartesi akşamı yayınlandı. Reytinglerde tüm kişilerde ikinci sırada yer alan 56. bölüm, AB grubunda ise çok düşük bir orana imza attı. Bu durum bir hayli şaşırtıcı oldu. O Ses Türkiye’nin başlaması en çok da Yeni Gelin dizisini etkilemiş durumda. Yeni Gelin dizisi 57. bölümü 13 Ekim Cumartesi günü ekrana gelecek.

57. bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Dizinin senarist ve yönetmenlik koltuğunda Aşk Yeniden dizisiyle adını duyuran Ersoy Güler yer alıyor. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Yeni Gelin deneyimli oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle Show TV ekranlarında fırtına gibi esiyor.

Başrollerini Jessica May Drociunas, Tolga Mendi’nin paylaştığı dizinin kalabalık oyuncu kadrosunda ise Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık, Yonca Şahinbaş ve Şilan Makal yer alıyor.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:
Bella: Jessica May
Hazar: Tolga Mendi
Asiye: Yonca Şahinbaş
Kalender: Mustafa Avkıran
Kağan: Dağhan Külegeç
Möhteber: Sema Keçik

Yeni Gelin Konusu
Yeni Gelin dizi farklı kültürlerle büyüyen aşık iki gencin evlendikten sonra ki hayatlarını, samimi ve komik bir dille izleyicinin beğenisine sunuyor. Yeni Gelin Bozok Aşireti’nin modern ağası yakışıklı aşık prens Hazar ve yarı İspanyol yarı Türk güzeller güzeli Bella’nın samimi aşklarını ve komik ailelerini konu alıyor.

Yeni Gelin dizisinin başrolü Bella karakterini canlandıran Jessica May’in kim olduğunu merak edenler için “Show TV’nin yeni yabancı gelini Bella”haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Gelin Karakterleri

Show TV’de ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatan Yeni Gelin dizisi nin karakterlerini detaylı tanıyalım.

Bella Öztürk
Eğitimli bir ailede yetişen Bella, çok iyi kalpli ve sevecen olmakla kalmayıp aşkının peşinden Çukurova’ya gelecek kadar koca yüreklidir. Biraz sakar olmasına rağmen hayata olumlu yanıyla bakan Bella, konakta onun kuyusunu kazmak isteyenlere karşı bile hoş görülüdür.

Hazar Bozok
Bella’nın prensi, Bozok Aşireti’nin veliahtlarından olan Hazar mert bir delikanlıdır. Ailesi ile sevdiği kadın arasında kalmasına rağmen aşkın karşısına geçen her şeyi yeneceğini inanıyor, Bella’nın Prensi…

Kaan Bozok
Bozok Aşireti’nin bir diğer veliahtı ise Kaan ise şirketlerle ilgilenmektedir. Kardeşini çok sevsede içten içe hep Hazar’ı kıskanmıştır. Kaan, ona dayatılan hayatı kabul etmek zorunda kaldığı için ufak bir pişmanlık duyar.

Kalender Bozok
Bozok aşiretinin reisi, koca aşireti dize getirmesine rağmen birbirinden eli maşalı 3 kadınla uğraşamıyor.

Möhteber Hanım
Kalender’in ilk karısıdır. Bozok’ların düşmanı Duran Aşiretinden olan Möhteber ile Kalender barış sağlamak için evlenmil olsalarda Kalender’in ev içinde sürekli bir savaş vardır.Möhteber’in yeni amacı ise Bella’nın bir an önce konaktan gitmesini sağlamaktır.

Zeynep Hanım
Kalender’in ortanca karısı olan Zeynep, işveli cilveli olandır. Kocasının en çok onu sevdiğine inanan Zeynep, kadınlığını kullanarak Asiye’ye sürekli aşık atmaya çalışır. Planlarında ise Möhteber’e yanaşmak vardır.

Asiye Hanım
Bella’nın kaynanası olan Asiye ise biricik oğlu Hazar’ı kimseyle paylaşmak niyetinde değildir. Karadeniz kadını olan Asiye eğer düşmanınızsa kesinlikle korkmanız gerekir.

Cumartesi akşamlarının gözdesi haline gelen Yeni Gelin eğlence ve kahkaha dolu yeni bölümleriyle Show TV ekranlarından sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Jessica May haberleri için

Mustafa Avkıran haberleri için