SON DAKİKA
28 Eylül 2022 18:57

SON HABERLER

Yeni Gelin dizisi 58. bölümünde Hazar ve Bella ilk kez karşı karşıya!

HAZAR VE BELLA İLK DEFA KARŞI KARŞIYA!

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Yeni Gelin’de başrollerindeki Jessica May ve Tolga Mendi’nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yeni Gelin’in bu akşam ekrana gelecek 58. bölümünde Bella, Türkmen’i kurtarmış, her şey normale dönmüştür. Fakat bu sefer de Nazgül rahat durmaz.

58. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

Altınlarını kimin çaldığını bulmaya ve onu pişman etmeye yeminlidir. Afet’le bir olup yaptığı plan ters teper. Çünkü sonunda, kendine hakim olamamış ve büyük bir kabahat işlemiştir. Bu saatten sonra Kağan’ın onu affetmesi nerdeyse imkansızdır. Zaten Nazgül de şimdilik işin ciddiyetinin farkında değildir. Çünkü yine ve yine kendisi haklıdır. Konakta herkes güç dengelerine göre konumlanmaya çalışır. Fakat Kalender’in beklenmeyen hamlesi, tüm planları alt üst eder.

Bu, ne Möhteber’in, ne de konaktakilerin tahmin ettiği bir şeydir, herkes şok olur. Kalender’in bu hamlesiyle herkes kendi safını belirlemeye koyulur. Ayşe de kendince bir plan yapar. Afet’i ve Gökhan’ı da buna dâhil eder. Acaba Ayşe’nin kurtarıcı planı işe yarayacak mıdır? Bozoklar, değişen güç odaklarına adapte olmaya çalışırken Bella’nın düşündüğü tek şey, Hazar’ın bir an önce iyileşmesidir. Bunun için elinden gelen her şeyi yapar.

Fakat Hazar’da bir gelişme söz konusu değildir. Hazar’ın başka bir doktora gitmek istemesiyle işin tüm seyri değişir. Çünkü Hazar, bir karar vermek üzeredir. Bella, en başından beri kararını Hazar’a söylese de Hazar’ın onu dinlemeye niyeti yoktur. İki aşık ilk defa karşı karşıyadır. Ve Hazar, Bella’yı ilk defa bu kadar üzecektir.

“Yeni Gelin” yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler