Ana sayfa Dizi Haberleri Yiğit Kirazcı, 50 metrekare dizisi hakkında küçük detay verdi, olay oldu!

Yiğit Kirazcı, 50 metrekare dizisi hakkında küçük detay verdi, olay oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çatı Katı Aşk dizisine başlayan ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı, bugüne kadar en iyi anlaştığı partnerini açıkladı. Oyuncu, bu ismin Zeynep Çamcı olduğunu anlattı. İkili Seviyor Sevmiyor isimli dizide birlikte rol almıştı.

Youtube’da yayınlanan Senaryo Sohbetleri programında Bora Talat Oyacı’nın sorularını yanıtlayan Yiğit Kirazcı, Netflix için hazırladıkları 50 metrekare isimli diziden de bahsetti. Dizinin çekimleri Mart ayında yapılmış ama koronavirüs pandemisi nedeniyle yarıda kalmıştı. 50 metrekarenin akıbetini merak edenler için Yiğit Kirazcı’nın sözleri bir hayli önemliydi.

Oyuncu, “Pandemi yüzünden 6 gecemiz kaldı. Benim de totalde 4-5 sahnem kaldı, gece sahnesi. Bir fikrimiz yok. Netflix daha Türkiye’deki dizilerin çekimlerine izin vermedi diye biliyorum. Dünyada sadece 4 ülkede çekime izin vermişlerdi. Global bir durum. Oradan bilgi gelecek, insanlara haber verilecek. Hazırlıklar olacak.O yüzden en az 2-3 ayı bulur diye düşünüyorum. Ama onu da bilmiyorum” açıklamasında bulundu.

Aybüke Pusat’ın da yer aldığı 50 metrekare dizisinin çok merak edilmesi dikkat çekiyor. Yiğit Kirazcı, kendisine de bu dizi ile ilgili çok soru sorulduğunu anlattı. Canlandırdığı karakter ile ilgili bilgi verdiğinde de insanların çok sevindiğini anlatan Yiğit Kirazcı, “Ben de hakikaten hastasıyım. Bir şey anlatamıyorum şu anda, ama bayağı libidal bir herif. Mahallenin dibi yani” şeklinde konuştu.

Büyük merak konusu olan 50 metre kare  dizisi için çok küçük bir detay da verse Yiğit Kirazcı önemli bir detay sunmuş oldu. Diziyi heyecanla bekleyenler için oyuncunun bu heyecanı dikkat çekiciydi…

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz.