SON DAKİKA
21 Mayıs 2019 00:12

SON HABERLER

Yılmaz o mektubu okuyor! Bir Zamanlar Çukurova’da çok ilginç gelişme…

Atv’de Perşembe akşamları ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 28. bölüm tanıtımında sürpriz gelişmeler izleyiciye yeni bölümün de hayli heyecanlı geçeceğini gösteriyor.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizinin tanıtımında Züleyha’nın intihara kalkışmasından sonra bir hastaneye götürüldüğü ve elleri kolları bağlı bir vaziyette yatakta olduğu görülüyor.

Televizyongazetesi/Detay

Bu arada Yılmaz’ın da elindeki mektubu okuduğu ve daha sonra arabanın içinde telaşla bir yere gitmek istediği görülüyor.

Demir, Züleyha’nın son hamlesinden sonra nasıl bir tavır sergileyecek merak edilirken büyük acı yaşayan Hünkar ise ne yapacağını bilemez vaziyette.

Tanıtımda ilginç olan bir başka görüntü de Müjgan ile ilgili. Son bölümde Yılmaz’a bir mektup ve nişan yüzüğünü bırakıp giden Müjgan’ın önce bir çeşme başında yüzünü yıkadığı görülüyor.

Daha sonra bir ağacın altında oturan Müjgan’ın boynuna bir şey dayadığı dikkatli gözlerden kaçmıyor. Müjgan intihar mı edecek?

Tanıtımdaki bu görüntüler, Yılmaz’ın okuduğu mektubun Züleyha’nın değil Müjgan’ın mektubu olduğu ve onu bulmak için evden aceleyle çıkan Yılmaz’ın Züleyha’nın mektubunu okumaya da fırsat bulamadığı tahminlerini yaptırıyor.

Yeni ve heyecanlı gelişmelerle Bir Zamanlar Çukurova 11 Nisan Perşembe akşamı ekranda olacak.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 28. bölüm tanıtımı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yılmaz ve Müjgan tam mutluğun kapısını aralamışken çıkagelen Züleyha, heveslerini kursaklarında mı bırakacak?

Demir ve Yılmaz yeniden karşı karşıya! Ortada ise ikisinin de canı pahasına gözlerini bile kırpmayacakları Züleyha ve Adnan bebek var! Her karşılaşma gittikçe daha da tehlikeli bir hal almaya başlıyor, kurşunlar havada uçuşuyor. Bir kez daha çaresiz bir şekilde Züleyha ve Müjgan arasında kalan Yılmaz ne yapacak? Herkesin, dönüşü zor kararlar vereceği bu bölümde başrol, aşk mı yoksa mantık mı olacak?

Çatışmayı yakından takip eden Gaffur, bu sefer ortalığı nasıl bulandıracak? Artık kin ve intikam duygusunun esiri olan Demir’in yeni planları nelere yol açacak? Yılmaz’ın hayatı Demir’in silahından çıkacak kurşuna mı, Züleyha’nın tek bir lafına mı bağlı?

“Şimdi kibrimin cezasını ödüyorum. İnsan insanın kaderini yazamıyormuş” diyen Hünkar pişmanlık mı yaşıyor? İşler her karıştığında masaya oturan Fekeli ve Hünkar, Çukurova’da biraz olsun huzur sağlayabilecek mi? Her olaya şüpheyle yaklaşan Hünkar, oğluna duyduğu güvenini yitiriyor mu?

Bugüne kadar başına gelen her şeye katlanma gücünü, oğlu Adnan’dan alan Züleyha nasıl bir tehditle karşı karşıya? Ona, belki de Adnan’ı bir daha hiç göremeyeceğini düşündürten olay, Züleyha’ya neler yaptıracak?

İlgili Haberler