SON DAKİKA
21 Eylül 2019 14:40

SON HABERLER

Zeynep’in veda sahnesi mahvetti! Çarpışma 22. bölüm

Show TV’de final yapmasına bir kaç bölüm kalan Çarpışma dizisinin 22. bölümü ekrana geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz ve Onur Saylak’ın başrolünde oynadıkları dizide Zeynep’in Kadir’e veda ettiği anlar yürekleri dağladı!

Cansız’ın eline düşen Zeynep’e 24 saatlik süren veren Cansız, onun bir veda videosu çekmesine de izin verdi.

Zeynep, öleceğini ve Kadir’in bu olaydan kendisini sorumlu tutmamasını söyleyerek duygusal bir veda konuşması yaptı. İzleyenleri perişan eden o sahnelerde, Elçin Sangu’nun başarılı performansı da övgü topladı.

Kadir’in ve Veli’nin çaresiz kaldığı anlar ve Zeynep’in son sözleri, ekran başındakileri de hüzünlendirdi.

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

Çarpışma 22. Bölüm Özet:

Kadir, annesi Asiye’nin gözlerinin önünde öldürülmesiyle büyük bir şoka ve geçici bir inkar sürecine girer. Cansız, Zeynep’e kurtuluşu için 24 saat süre biçer, Kadir’i arar ve bu zaman zarfında Zeynep’i bulamazsa, sevdiği kadının paramparça olacağını söyler. Cansız, Kadir’in ardından Veli’yi de arar. Ona da, kendisine 24 saat içerisinde bir kaçış planı hazırlamasını, aksi halde Zeynep’in öleceğini söyler.
Diğer yandan Kerem, Kadir’e gider ve Cemre’ye ulaşamadığını, Demir’in onu alıkoymuş olabileceğinden endişelendiğini söyler. Kadir, Demir’in izini bulmak için Veli’den yardım ister. Cansız’a da Cemre’nin Demir tarafından kaçırıldığı haberi gelir. Selim’e Cemre’yi koruyacağına dair sözü olan Cansız, adamlarına Cemre’yi bulup, getirmeleri talimatını verir.
Belma, Cemre’nin Cansız’ın adamlarınca götürülmesine tanıklık eder, onları takip eder ve Cemre’nin getirildiği yeri Kadir’e bildirir. Kadir, Veli ve Kerem, Cansız’ın Zeynep’i ve Cemre’yi alıkoyduğu mekanına gelir. Aralarında büyük bir çatışma çıkar. Bu sırada yaşanan bir arbedede Cemre vurulur ve ağır yaralanır. Cemre ölümle yüz yüzedir. Zeynep de bir sandalyeye bağlanmış ve etrafına bombalar yerleştirilmiştir.
Cansız’ın verdiği süre de su gibi akmaktadır ve Zeynep’in bağlı olduğu bombaların patlamasına dakikalar kalmıştır. Zeynep’i kurtarabilecek tek kişi olan Kadir ise ölümcül bir ikilemle karşı karşıyadır.

İlgili Haberler