SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 17:05

SON HABERLER

Afili Aşk dizisinde ne Burcu Özberk ne Çağlar Ertuğrul, herkes onu konuşuyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yaz dizileri arasında en çok ilgi çeken dizi oldu Afili Aşk.

Romantik komedi türündeki dizide Çağlar Ertuğrul’un Fazilet Hanım ve Kızları’ndaki Yağız’ı unutturduğu ve ‘komedide ben de varım’ dediği dizide Burcu Özberk de oyunculuğuyla alkış topluyor.

İki oyuncunun ekran uyumu ve başarılı performanslarıyla diziyi yükselttikleri de bir gerçek.

Ancak öyle bir isim var ki gittikçe herkesten daha çok yıldızlaşmaya ve konuşulmaya başladı.

Kimi zaman başrolleri bile geçen yan karakter oyuncuları arasında ismi sıklıkla geçen kişi Ozan Dağgez.

Dizide Çağlar Ertuğrul’un oynadığı Kerem karakterinin abisi Samet’i oynuyor. Babasının ilk evliliğinden olan Samet’in karısıyla ilişkisi, ekran başındakileri güldürürken, Dağgez’in oyunculuğuyla karakter de ön plana çıkmaya başladı.

Milliyet Gazetesi Yazarı Sina Koloğlu da köşesinde Ozan Dağgez’in son zamanlarda Afili Aşk dizisinde dikkat çeken bir isim olmaya başladığını vurgulayarak karakteri Pembe Panter’e benzetmiş.

Koloğlu, “‘Afili Aşk’ta Samet karakteri (Ozan Dağgez) son zamanlarda ev ahalisinin favori oyuncularından. Son bölümdeki performansıyla ‘Peter Sellers gibi oynuyor’ dedirtti bizimkilere” diyerek oyuncunun bir önceki Halka dizisinde kısa bir süre rol aldığına değiniyor.

Halka dizisinde çok da farkedilmeyen bir karakterdi ama Afili Aşk dizisinde Ozan Dağgez’in yıldızı iyice parladı.

Samet karakterinin şimdiden ekranın unutulmazları arasında girdiğini vurgulayan Sina Koloğlu “‘Afili Aşk’ın Samet’i’ dedin mi, köşedeki manav hemen evini tarif edecek, o durum yani” sözleriyle karakterin artık hafızalara kazındığını da belirtmekte.

İlgili Haberler