SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 20:44

SON HABERLER

Aslı Tandoğan dizi tekliflerini ağırdan alıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çeşme’deki tatilinden dönen oyuncu Aslı Tandoğan, ‘Konuşan Hayvanlar’ isimli filmde seslendirme yaptı.

Filmin galasına da katılan oyuncu muhabirlerin sorularını yanıtladı. Etkinliğe oğlu Atlas ile birlikte katılan Tandoğan, 9 aylık kızı Arya’nın doğumundan sonra kilolarını nasıl verdiğini açıkladı.

Tandoğan, “Annelik güzel ama zor. Çocukların peşinde koşturmaktan. Atlas’ta 22 kilo almıştım.Arya’da erken doğum olmuştu. Daha tam kilomu alamadan, 16 kilo almıştım. Hepsini vermedim ama vermeye çalışıyorum. İnşallah yaz sonuna doğru vermiş olacağım” diye konuştu.

Yeni sezon için 2 tane sinema filmi projesinin olduğunu belirten oyuncu, çekimlerin yapıldığını ve vizyona girmesinin beklendiğini anlattı.

Diziler konusuna da değinen Tandoğan, “Dizi görüşmeleri yapıyorum ama kız daha çok küçük olduğu için biraz ağırdan alıyorum” diye konuştu. Ünlü oyuncu en son 2018 yılının başlarında Yuvamdaki Düşman isimli dizide Yasemin karakterine hayat vermişti, ancak dizi kısa sürede ekran ömrünü tamamladı.

İşte Uçankuş TV’de yer alan Aslı Tandoğan’ın açıklamaları:

Ayça Erturan, Ferit Aktuğ, Emir Özyakışır, Hülya Duyar ve Ebru Akel Sancak’ın oynadığı ‘Konuşan Hayvanlar’ filmi vizyona girdi. Film tüm çocuklar izleyebilsin diye 9 lira ücretle izlenebilecek.

İlgili Haberler