SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 05:07

SON HABERLER

Aslıhan Güner’den müthiş tüyo! Herkes bu haftaya kilitlendi ama Kuzey Yıldızı’nda sürpriz var!

Televizyongazetesi.com/Detay – Show TV’de Cumartesi akşamları ekrana gelen Kuzey Yıldızı dizisi, eğlenceli bir dizi izlemek isteyenlerin favorisi. Karadeniz’in muhteşem manzarası eşliğinde çekilen dizide Aslıhan Güner ve İsmail Demirci, ekran uyumu yakalayan iki oyuncu olarak dizinin takipçilerini de her hafta mest ediyorlar. Dizideki diğer karakterlerin de kendine has eğlenceli yanları, keyifli bir akşam yaşatıyor izleyenlere.

Dizinin bu hafta 37. bölümü ekranlara gelecek. Uzun süredir beklenen bir olay gerçekleşiyor ve Kuzey, sonunda Yıldız’a evlenme teklif ediyor. Dizlerinin üzerine çökerek tek taş yüzüğüyle Yıldız’la evlenmek istediğini açık açık söyleyen Kuzey’in ne cevap alacağını yeni bölümde göreceğiz.

Dizinin 37. bölüm 2. tanıtımında ortaya çıkan bu sahnenin ardından herkes yine bir aksilik yaşanacağı ve Kuzey ile Yıldız’ın kavuşamayacağı hüsranıyla yüzleşmek istemiyor. Yine de bir umut Yıldız’ın ‘Evet’ dediğini duymak için yarın akşamı (24 Ekim Cumartesi) iple çekiyor.

İşte 37. bölüm 2. tanıtımı:

Bu arada bir süredir dizideki Bulut kabusunun sona ermeye başlayacağı da anlaşılıyor. Zira tanıtımda Yıldız’ın, kendi resimleriyle dolu olan duvarı gördüğü sahne, tanıtımda yer almakta. Bulut’un gerçek yüzünü göreceği sahnede Yıldız’a ne olacağı da merak konusu. Bulut, onu yakalarsa ne yapacak? Bu sorunun yanıtını da yeni bölümde göreceğiz.

Ancak tüm bu gelişmelere karşın asıl sürprizin sonraki bölümlerde olduğunu da Yıldız’ı oynayan Aslıhan Güner, instagram hesabından verdi. Biz bu hafta 37. bölümü izleyeceğiz ancak dizi stoklu gidiyor. Elinde 40. bölüm senaryosunu tutan Aslıhan Güner, çekilen 3 bölümün hikayesini de biliyor. Bu nedenle de izleyiciye güzel bir tüyo vermekte.

Güner, story’de 40. bölüm senaryosunun fotoğrafına “Heyecanlandırmak gibi olmasın (olsun) ama öyle güzel bölümler geliyor kiii” yorumunu yaparak izleyenleri meraklandırmakta.

İşte o paylaşım:

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 36. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kuzey’in gizli düşmanı, kızlara kadar ulaşarak artık ne kadar tehlikeli olduğunu gösterince herkes birlik olup harekete geçti. Sefer, pampasını korumak için nöbet tutarken bacanakları da zorlu eğitimlerden geçirerek düşmana karşı hazır hale getirdi. Tüm Mollaoğulları ve Kadıoğulları da gelecek tehlikeye karşı tetikteydi.

Öte yandan Yıldız da Kuzey için telaşlanmaya başlamış, Bulut’un tüm yaptıkları iki aşığı uzaklaştırmak yerine birbirine daha yakınlaştırmıştı ancak Bulut, hedefine ulaşmak için her yolu denemeye devam etti. İçlerine sızarak hem Yıldız’la hem Kuzey’le yakın olan Bulut, iki aşığı manipüle ederek birbirinden uzaklaştırmaya çalıştı.

Yıldız’ın üniversite arkadaşlarını Ordu’ya çağırarak sürpriz yapan Bulut, Kuzey’i gelen gruptan Erdinç’e karşı dolduruşa getirince olay çıktı. Kuzey kıskançlığına yenik düşüp Yıldız’ın arkadaşına kafa atınca ikili arasında gerilim yaşandı. Bulut, Kuzey’in üzerine oyunlar oynadıkça, Kuzey kendini haklı çıkarmaya çalışıyordu. En sonunda gözünü karartan Bulut, sesini değiştirerek Yıldız’ı aradı ve Kuzey’den ayrılmazsa sevdiklerine zarar vereceğini söyleyerek tehdit etti.

Aldığı tehditle korkudan ne yapacağını bilemeyen Yıldız, fenerde Kuzey ve Sefer’le buluştu. Kuzey, Yıldız’a destek olurken Sefer de ikilinin birbirine sahip çıkması gerektiğini söyledi. Tam bu anlarda patlayan silahla herkes şoke oldu. Sefer’in vurulduğu final anları izleyenlere korku dolu anlar yaşattı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler