Ana sayfa Dizi İzle Bıçak Sırtı 21 Kasım Perşembe 35. Bölüm Fragmanı İzle

Bıçak Sırtı 21 Kasım Perşembe 35. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 21 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 35. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Videodan 35. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Ragini Lukşi’nin hala Swara’yı sevdiğini duyunca yıkılır. Sharmistha ve Shekar ise barışma kararı alır. Onların bu kararını öğrenen Parvati’nin planı ne olacak?

Lukşi her ne kadar Swara’ya kinini kussa da ona olan sevgisi geçmez. Ragini onun bu halini görür fakat Lukşi’den vazgeçmez. Evliliğinin gerçek bir evlilik olması için uğraşan Ragini Lukşi’nin sevgisini kazanmaya çalışır. Fakat Lukşi Swara’ya olan duyguları yüzünden Ragini’ye istediği sevgiyi veremez. Lukşi Swara’yı hala çok sevdiğini söyleyerek Ragini’den zaman ister. Sharmistha ise Shekar’la konuşup kızları için yeniden barışmaları gerektiğini söyler. Shekar Sharmistha’nın sözlerine katılır ve barışma kararı alır. Bunu duyan Parvati ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015