Ana sayfa Sosyal Medya Bihter hortladı! Beren Saat yine paylaşım yaptı yine akılları yaktı!

Bihter hortladı! Beren Saat yine paylaşım yaptı yine akılları yaktı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Ünlü oyuncu Beren Saat, instagram hesabından yine takipçilerinin aklını yakan bir paylaşıma imzasını attı.Oyuncu, yüzüne yaptırdığı güzellik maskesi ile birbirinden farklı yüz halini kolaj halinde bir araya getirip bunu da instagram hesabından yayınladı.

Saat’in bu paylaşımı neden yaptığı anlaşılamazken, takipçilerinin yine akılları yandı. Beren Saat’in sevenleri “Bihter hortladı galiba” diye yorum yaparak Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Bihter Yöreoğlu karakterine gönderme yaptı.

Bir hayranı, “Ya çık artık şu depresyondan, sana hep gülmek yakışıyor. Dön artık ekranlara özledik” notunu paylaştı.

Beren Saat’in birbirinden farklı duyguları yansıttığı yüz halleri kaygı, korku, üzüntü, sevinç, şaşkınlık gibi farklı duyguları görebilirsiniz.

Beren Saat’in insanların yüzlerine maske taktığı ve o şekilde yaşadıklarını anlatmaya çalıştığını düşünen bir takipçisi ise “Bırak millet maskelerimizi konuşsun” diye yorumda bulundu.

Saat’e destek olan hayranları, “Her hali etkileyici ve farklı anlamlar içeren Türkiye’nen en değerli oyuncusu Beren Saat, iyi ki varsın” notuyla oyuncuya sevgisini iletti.

İşte Beren Saat’in yüz maskesi yaparak birbirinden farklı yüz hallerinin olduğu paylaşımı:

Bihter hortladı! Beren Saat yine paylaşım yaptı yine akılları yaktı! 7