Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir Zamanlar Çukurova dizisi dördüncü sezona ayrılıklar ile başlıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dördüncü sezona ayrılıklar ile başlıyor!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 9 Eylül Perşembe akşamı 20.00’de merakla beklenen dördüncü sezonuna başlıyor! Camdaki Kız dizisi ile birlikte artık perşembe rekabeti yeniden başlayacak. 16 Eylül günü Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin de gelmesi ile birlikte rekabet iyice artacak.

Üç sezon boyunca reytinglerin zirvesinde yer alan ve dördüncü sezon öncesi kadrosuna katılan oyuncular, yenilenen dekorları ve çarpıcı hikayesiyle dikkat çeken ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 103’üncü bölümüyle sezona muhteşem bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş dizinin yeni dönemine hızlı giriş yapacak. Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık ile birlikte başrolde yer alan İbrahim Çelikkol, hikayenin yönünü belirleyecek olan isim olacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dördüncü sezona ayrılıklar ile başlıyor! 9

‘Bir Zamanlar Çukurova’ merakla beklenen dördüncü sezonun ilk bölümüyle 9 Eylül Perşembe akşamı atv’de yayınlanacak. İlk ayrılık da 103. bölümde yaşanacak. Eşi İsmail Demirci’den daha fazla ayrı kalmak istemeyen Hande Soral, Ümit karakterine devam etmek istemedi. Soral’ın bu kararı sonrasında Ümit karakteri için son kez sahne yazıldı. Dizi dördüncü sezona bir ayrılık ile başlıyor…

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dördüncü sezona ayrılıklar ile başlıyor! 10

Hande Soral’dan sonra 4-5 bölümün ardından Fekeli olarak izlediğimiz Kerem Alışık’ın da diziden ayrılması bekleniyor.

Bu gelişmeyle birlikte dizide sadece Hilal Altınbilek ile İbrahim Çelikkol başrollerde yer alacak.

103. yeni bölümden yeni görüntüler ve yaşanacaklarla ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Yamanlar Konağı’nı saran alevlerin arasında başta Züleyha ve Fikret olmak üzere tüm Çukurova halkı Demir’i aramaya başlar. Fikret, yaralıların hastaneye yetişmesi için canla başla çabalarken Züleyha bu hain saldırının bir düşman tarafından yapıldığını düşünüp savcıyla görüşmek ister. Ancak Ümit yaşanan onca acıdan sonra da rahat durmaz. Savcıya yaptığı şoke edici açıklamalarla Züleyha ve Fikret’i oldukça zor bir duruma sokar. Fikret, başta kararsız kalsa da sonunda Züleyha’ya Hakan’ın adını verir ve saldırıyı onun gerçekleştirmiş olabileceğini söyler.

HAKAN VE ABDÜLKADİR İNTİKAM PLANI KİMLERİ YAKACAK?

Şehre intikam ateşiyle beraber gelen Hakan Gümüşoğlu, ölen kardeşi Erkan’ın intikamını almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Demir’le önceden yolları kesişen zengin iş adamı Hakan, şimdi Çukurova’da itibar kazanmak ve dengeleri değiştirmek hedefindedir. Hakan, Adnan ve Demir Yaman ile kapanmamış davası olan Abdülkadir ile birlikte adım adım intikamını planlar ve Yamanlar Konağı’nı gözlemeye başlar. Ancak Hakan ve Abdülkadir’in hedefinde hiç beklenmedik bir isim daha vardır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dördüncü sezona ayrılıklar ile başlıyor! 11

ZÜLEYHA’NIN SİLAHINDAN ÇIKAN KURŞUN ÜMİT’İ VURUYOR!

Züleyha, bulunan bir cesedin teşhisi için çağrılır. Acısıyla boğuşan Züleyha’ya bir darbe de Ümit’ten gelir. Ümit, Züleyha’dan Demir’in yerini öğreneceğini düşünüp Adnan’ı kaçırır. Ümit’in yaptıkları artık canına tak eden Züleyha, silahını alıp Ümit’in karşısına çıkar. Aralarında yaşanan boğuşma esnasında Ümit vurulur. Züleyha dehşet içindedir. Üstelik onları uzaktan izleyen kişiden de habersizdir.